بایگانی نوشته‌ها


روش های افزایش شادابی پوست خسته و کدر در خانه

روش های افزایش شادابی پوست خسته و کدر در خانه

بسیاری از ما در طول روز استرس و فشارهای بسیاری را متحمل می شویم که به مرور زمان موجب خستگی چهره و در نهایت از بین رفتن شادابی و درخشندگی پوست می شود. از سوی دیگر عواملی نظیر کم خوابی و کم آبی پوست نه تنها باعث خستگی چهره و پوست می شوند، بلکه در طولانی مدت بر روی سلامت پوست نیز تاثیر می گذارند. در صورتی که پوست تان نیز با چنین مشکلی مواجه شده است، ابتدا لازم است علل ایجاد کننده آن را بررسی کنید و سپس نسبت به درمان آن اقدام نمایید. در این مقاله قصد داریم عوامل ایجاد کننده تیرگی و خستگی پوست را مورد بررسی قرار دهیم و روش هایی را برای بازگرداندن شادابی به پوست به شما معرفی کنیم.

روش های سفید کردن دندان در خانه

روش های سفید کردن دندان در خانه

به کمک وسایل و موادی که در سوپرمارکت نیز موجود هستند، می توانید دندان های خود را در خانه سفید کنید. بعضی از روش هایی که در ادامه به آن ها می پردازیم، قرن ها است که مورد استفاده قرار می گیرند و تاثیرگذاری آن ها از نظر تجربی به اثبات رسیده است. با این حال تحقیقات علمی بسیار اندکی این روش ها را تایید می کنند. در صورتی که قصد دارید دندان های خود را بدون استفاده از مواد شیمیایی سفید کنید، روش های زیر را به شما پیشنهاد می کنیم:

درمان های خانگی برای ریزش مو بعد از زایمان

درمان های خانگی برای ریزش مو بعد از زایمان

بسیاری از خانم ها برای تقویت موهای خود پس از زایمان، از درمان های خانگی و مواد طبیعی استفاده می کنند. به عنوان مثال عسل، شیر و تخم مرغ از محبوب ترین ترکیباتی هستند که به صورت موضعی بر روی مو و کف سر مورد استفاده قرار می گیرند. از دیگر ترکیبات مفید برای جلوگیری از ریزش مو بعد از زایمان می توان به موارد زیر اشاره کرد:

روش های خانگی برای مراقبت از ناخن ها

روش های خانگی برای مراقبت از ناخن ها

هنگامی که نوبت به مراقبت از ناخن می رسد، بسیاری از افراد به فکر مانیکور می افتند، اما این تنها گزینه نیست. در حقیقت، باید به طور روزانه از ناخن ها مراقبت کنید. در اینجا به برخی از ترفندهای ساده و راهنمایی ها که به شما کمک می کند این کار را انجام دهید نگاهی می اندازیم.

درمان ناخن زرد شده

درمان ناخن زرد شده

نحوه درمان زردی ناخن به دلیل بروز این مشکل بستگی دارد. اما به طور کلی روش های درمان خانگی زیر برای از بین بردن زردی موثر هستند. با این حال، در نظر داشته باشید که در بعضی موارد این درمان ها موفقیت آمیز نیستند و در این صورت باید به پزشک مراجعه کنید.

درباره‌ی نویسنده
فروشگاه افرا مارکت با گردآوری مجموعه ای کامل از برترین برندهای روز دنیا در حوزه لوازم آرایشی و محصولات پوستی، آنها را با قیمتی مناسب عرضه مینماید.افرا مارک با هدف جلب رضایت مشتریان و همراهان خود تمامی محصولات را کاملا اصل و اورجینال به صورت مستقیم  از نمایندگی هاتهیه و در اختیار شما عزیزان قرار میدهد.
اطلاعات بیش‌تر