راهنمای مرجوعی

یکی از مهمترین تفاوت های فروشگاه آرایشی و بهداشتی افرا مارکت با بقیه شرکت ها در کیفیت محصولات آن است. به نحوی که این اطمینان و اعتماد در ذهن مشتری ایجاد گردد که علاوه بر خریدی امن، محصولی با کیفیت که هیچ جای ایران یافت نمی شود به دست مشتری برسد. و بر همین اساس افرا مارکت از همان ابتدا آسودگی خاطر و رضایت مندی مشتری را در اولویت خود قرار داده است.

با این وجود ممکن است مشتریان محترم پس از خرید، با مسائل یا نارضایتی روبرو شوند که درچنین مواردی خدماتی در چارچوب خدمات پس از فروش در نظر گرفته شده است.

درچه حالتی می توانیم از ضمانت بازگشت کالا استفاده نماییم؟

۱- وجود ایراد در کالای دریافت شده

در صورت وجود هر گونه ایراد در کالای دریافت شده، مشتریان عزیز حداکثر ۲۴ ساعت (یک روز پس از دریافت کالا) باید مورد را به تیم پشتیبانی افرا (09035020385 – آقای اسلامی ) اطلاع دهند. تیم پشتیبانی ما پس از بررسی مورد اعلام شده از سمت مشتریان راهنمایی های لازم را جهت عودت یا تعویض کالا انجام می دهند

۲- مغایرت کالای دریافت شده با سفارش

درصورت مغایرت کالای دریافت شده با اطلاعات مندرج در سایت مشتری ۲۴ ساعت (یک شبانه روز) پس از دریافت کالا مهلت دارد تا مورد را به اطلاع تیم پشتیبانی (09035020385 – آقای اسلامی ) برساند. پس از اعلام بررسی های اولیه توسط پشتیبانی ما انجام می گرد و راهنمایی های لازم جهت بازگشت و عودت کالا توسط ایشان صورت می گیرد.    

۳- اشتباه در ثبت سفارش توسط مشتری

در صورتی که مشتری کالایی را به جای کالای دیگر سفارش داده باشد به شرطی که کالا استفاده نشود و از پلمپ خارج نشود با هماهنگی با همکاران فروشگاه میتواند محصول را مرجوع کند و محصول جایگزین را درخواست کند. برای مثال برخی از مشتریان اشتباهی بجای شامپو، نرم کننده سفارش می دهند که تیم ما با مشتری همکاری لازم را جهت تعویض کالا انجام میدهد تا رضایت مشتری حفظ شود و حس خوبی از خرید داشته باشد. دقت کنید هزینه ارسال و دریافت برعهده مشتری است.  

نحوه استرداد وجه

حداکثر یک روز بعد از تحویل بسته مرجوعی توسط فروشگاه، مبلغ سفارش به شماره حساب مشتری (شماره حساب واریز اولیه سفارش) برگشت داده می شود یا محصول جایگزین ارسال می شود.

 

راه های ارتباط با پشتیبانی افرا مارکت

  • موبایل 09035020385 (آقای اسلامی ) تماس بگیرید.
  • یا به همین شماره واتساپ با ذکر شمار پیگیری سفارش، ارسال کنید

 توجه: جهت رسیدگی به درخواست، ذکر شماره پیگیری سفارش در هر یک از روش‌های بالا الزامی است.