لورال پاریس - Loreal-Paris

ترتیب نمایش:
کمی صبر کنید...

لورال پاریس - Loreal-Paris


کمپانی لورال پاریس – Loreal-Paris  ابتدا با 

شعار تبلیغاتی «زیرا من شایستگی آن را دارم» کار خود را شروع کرد، اما مدتی بعد، این شعار را  به « برای اینکه شما شایستگی آن را دارید» تغییر داد و حتی این شعار برای مدتی طولانی در آگهی های تلویزیونی این برند، توسط افراد مشهوری چون بن افلک و جنیفرآنیستون ارائه شده است. این شرکت  برای  اینکه تمامی نام‌های خود را به صورت یک مجموعه‌ای بزرگ تشکیل دهد، بخش تولیدی با نام «L’Oréal Kids» را افتتاح کردکه هدف اصلی آن بچه‌ها بوده و دارای یک شعار تبلیغاتی «زیرا ماهم شایستگی آن را داریم» می‌باشد.


خرید محصولات پوستی مارک لورال پاریس  :

برند لورال یکی از معروفترین برندهای لوازم آرایشی است که با شعار مراقبت های شخصی، پایه و بنا نهاده شده است.  کار عمده این شرکت بر اساس رنگ مو، عطر، کرم های محافظت در مقابل خورشید (ضدآفتاب)، انواع ژل و نرم کننده و لوازم آرایشی است. قیمت محصولات لورال پاریس مناسب و کیفیت بالایی دارند. شما می‌توانید تمامی محصولاتاین برند را با ضمانت اصالت کالا از فروشگاه اینترنتی افرا مارکت تهیه نمایید.

قیمت محصولات آرایشی برند لورال پاریس :

این محصولات در عین حال که از کیفیت بالایی برخوردار هستند قیمت مناسبی دارند و با صرف هزینه اندکی می‌توانید آن‌ها را با بهترین قیمت از فروشگاه افرامارکت  خرید نمایید.

ویژگی‌های محصولات برند لورال پاریس – Loreal-Paris:

مهمترین ویژگی محصولات این برند، کیفیت و ماندگاری بالای ان است. از سایر ویژگی‌های این برند می‌توان به این نکته اشاره داشت که محصولات فاقد تست حیوانی هستند

معرفی لیست بهترین محصولات پوستی از برند لورال:

  • اسپری حالت دهنده مو لورال پاریس: این اسپری مو مناسب خانم‌ها و آقایان بدون بر جا گذاشتن رد چربی یا چسبندگی تارهای مو، به حالت پذیری بیشتر مو کمک می‌کند. همچنین ماندگاری بالایی داشته و شکل و ظاهر مو، به دلیل عوامل خارجی مانند باد تغیر نمی‌کند.
  • پالت کانتور چرب لورال مدل اینفالیبل: این محصول در دو رنگ تیره و روشن، با بافتی سبک برای کانتور و پوشش دهی قسمت‌های گونه و بینی کاربرد دارد. ماندگاری محصول بالا بوده و نمایی مات و طبیعی دارد . همچنین از رنگ روشن آن به عنوان هایلایتر نیز می‌توانید استفاده کنید.
  • ریمل حجم دهنده و بلند کننده لورال: اگر مژه‌های کوتاه یا کم پشت دارید، این محصول برای شما کارردی و مناسب است.  این محصول حاوی روغن‌های گیاهی است که علاوه بر بلند کردن و حجم دادن به مژه‌ها، سبب تقویت و نرم کردن‌ آن‌ها نیز می‌شود. این ریمل ماندگاری بالا داشته و به مرور ریزش پیدا نمی‌کند.

دسته‌بندی