بایگانی نوشته‌ها


معرفی لاکچری ترین و گران ترین عطرهای دنیا!

معرفی لاکچری ترین و گران ترین عطرهای دنیا!

شاید باور اینکه برخی افراد در دنیا چند میلیون دلار برای خرید یک شیشه عطر هزینه می‌کنند، سخت باشد. اما یک عطر خوب و ایده‌آل کاربردی فراتر از بوی خوش داشته و حداقل برای بعضی از افراد، پرداخت چنین هزینه‌های هنگفتی ارزشش را دارد.

پیش از خرید هر عطری باید این نکات را بدانید!

پیش از خرید هر عطری باید این نکات را بدانید!

پیدا کردن یک عطر یا ادکلن کار ساده‌ای نیست. جدای از داشتن دانش در مورد مجموعه‌های مختلف رایحه‌ها و نت‌های عطری باید به حسی که آن عطرها برای شما دارند توجه ویژه کنید و هم اینکه در نظر بگیرید با آن شناخته و حضورتان در جمع اعلام می‌شود.

با کودک دروغگو چگونه رفتار کنیم؟

با کودک دروغگو چگونه رفتار کنیم؟

برخی مواقع، کودکان به والدین خود دروغ می‌گویند. در بسیاری از شرایط این دروغ‌ها بی‌ضرر هستند. اما برخی دیگر از کودکان خیلی بیشتر از بقیه دروغ می‌گویند. صداقت صفتی است که بزرگسالان آن را بسیار ارزشمند می‌دانند، بنابراین وقتی کودکان دروغ می‌گویند، این امر باعث نگرانی واقعی والدین می‌شود.

درباره‌ی نویسنده
فروشگاه افرا مارکت با گردآوری مجموعه ای کامل از برترین برندهای روز دنیا در حوزه لوازم آرایشی و محصولات پوستی، آنها را با قیمتی مناسب عرضه مینماید.افرا مارک با هدف جلب رضایت مشتریان و همراهان خود تمامی محصولات را کاملا اصل و اورجینال به صورت مستقیم  از نمایندگی هاتهیه و در اختیار شما عزیزان قرار میدهد.
اطلاعات بیش‌تر