کانتور کردن یکی از روش‌هایی است که شما می‌توانید با استفاده از آن فرم صورت خود را تغییر داده و گریم خود را واقعی‌تر سازید. در این مطلب از مجله افرا به موضوع ترفند آرایشی برای کوچک کردن بینی می‌پردازیم.

ترفند آرایشی برای کوچک کردن بینی

معیارهای زیبایی امروزی باعث شده است که هیچ فردی از فرم صورت خود راضی نباشد از این رو بهتر است روش‌های کانتور کردن هر فرم از بینی را بیاموزید تا برای بالابردن اعتماد به نفس خود بتوانید خود را با معیارهای زیبایی هماهنگ سازید. کانتور کردن بینی بسیار ساده است و نیاز به تخصص خاصی ندارد و هر فردی در خانه نیز می‌تواند به راحتی این کار را انجام دهد.

نحوه کانتور کردن بینی‌های پهن

در آموزش کانتور کردن بینی پهن به شما خواهیم گفت که چگونه این کار را انجام دهید و قوانین مرتبط با آن را برای شما خواهیم گفت. همان‌طور که می‌دانید بینی‌های پهن به اندازه نیاز بالا نیستند و لیفت چندانی ندارند. این نوع بینی را می‌توانید را به راحتی تشخیص دهید و این بینی‌ها معمولا در راستای گونه‌ها هستند. برای این که بتوانید این بینی‌ها را روی فرم بیاورید باید به آن بعد بدهید. برای این کار نیاز است تا خطوط کانتور را به‌صورت تیز و در دو طرف بینی بکشید. برای پخش کردن این خطوط نیز باید از براش رو به سمت پایین اضافه نمایید.

قانون‌های کانتور بینی

یک سری از قوانین هستند که باید در حین کانتور کردن بینی به آن توجه بسیار بیش‌تری نشان دهید.

  • برای کانتور کردن بینی ابتدا باید یک محصولی را با رنگ سه الی چهار درجه تیره‌تر از پوست خود انتخاب نمایید.
  • برای بینی معمولا از کانتورها با رنگ‌های سرد استفاده شود. بنابراین استفاده از رنگ‌های کرمی هیچ تاثیری بر آن نخواهد داشت.
  • برای این کار بهتر است ابتدا از کانتورهای کرمی استفاده نمایید و زمانی‌که در این کار حرفه‌ای شدید می‌توانید از کانتورهای پودری استفاده کنید.
  • به‌صورت کلی برای کانتور کردن نیاز به یک %fتیز کوچک و بیوتی بلندر و اسفنج معمولی دارید و سایر وسایل در این زمینه به شما کمکی نمی‌کنند.
  • قبل از ترکیب کردن کانتور، هایلایت استفاده نکنید. زیرا اگر اشتباهی در این زمینه انجام دهید می‌توانید با استفاده از هایلایتر آن را اصلاح نمایید.
  • محصولی مناسب برای برای این کار انتخاب نمایید.