باید از کر

م دور چشم استفاده کرد؟ 

کرم دور چشم فقط مرطوب کننده معمولی شما نیست. این به طور خاص برای مبارزه با مسائلی که در اطراف چشم متمرکز شده اند، فرموله شده است. هدف این است که مقداری هیدراتاسیون فوق‌العاده هدفمند را حفظ کنید و در عین حال موادی مانند هیالورونیک اسید را به نقطه‌ای که بیشتر مورد نیاز است تحویل دهید.

 طراحی شده اند. این کار آنهاست. و اگر مناسب را انتخاب کنید، می توانید به این ناحیه از صورت خود عشق و فداکاری را که واقعاً به آن نیاز دارد، بدهید.

آیا باید از کرم دور چشم استفاده کنم؟

در پایان روز، رژیم مراقبت از پوست شما باید مانند شما منحصر به فرد باشد. شما ممکن است یکی از معدود افراد خوش شانسی باشید که می توانید یک مرطوب کننده عمومی انتخاب کنید و با آن بدوید. با این حال، اکثر مردم متوجه می شوند که اگرچه یک مرطوب کننده روی اکثر صورت آنها به خوبی کار می کند، ممکن است کمی بیش از حد اطراف چشم ها را تحریک کند. استفاده از یک محصول هم برای صورت و هم برای ناحیه چشم واقعاً نیازهای منحصر به فرد پوست شما را برطرف نمی کند. 

به طور خلاصه، اگر می خواهید پف، سیاهی دور چشم یا خطوط ریز دور چشم را درمان کنید، کرم دور چشم باید اولین خط دفاعی شما باشد. 

فواید کرم دور چشم

استفاده از کرم دور چشم فواید زیادی دارد. اینها را می توان با توجه به کرم دور چشمی که انتخاب می کنید تقویت کرد. بهترین توصیه ما استفاده از کرم دور چشم حاوی اسید هیالورونیک است. فواید کرم دور چشم هیالورونیک به طور گسترده‌تری شناخته می‌شود و واقعاً می‌تواند تغییراتی در پوست اطراف چشم ایجاد کند. ما این مزایا را در زیر قرار خواهیم داد:

1. سیاهی دور چشم را به حداقل برسانید

سیاهی دور چشم به دلایل مختلفی ایجاد می شود، اما اگر دلیل شما نازک تر بودن پوست زیر چشم باشد، کرم دور چشم به تقویت عمق پوست کمک می کند

2. کاهش ظاهر خطوط ریز و چین و چروک

خنده و لبخند برای روح بسیار عالی هستند، اما واقعاً با چشم ها پوست را می کشند. به این ترتیب، خطوط ریز اطراف چشم اغلب اولین علامت پیری هستند. کرم دور چشم از طریق آبرسانی به کاهش ظاهر آنها کمک می کند. هیچ کرم جادویی وجود ندارد که خطوط ریز را به طور کامل از بین ببرد - و ما معتقد نیستیم که آنها باید ریشه کن شوند، زیرا آنها شخصیت می آورند و بخشی طبیعی از پیر شدن هستند. اما آبرسانی خوب ظاهری شاداب تر و درخشان تر به ارمغان می آورد.

3. از عوامل محافظت کنید

پوست شما به عنوان یک مانع محافظ بین شما و عناصر خارجی مختلف از آلودگی گرفته تا آرایش عمل می کند. کرم دور چشم کمک می کند تا اطمینان حاصل شود که پوست شما می تواند کار خود را انجام دهد

4. هیدراتاسیون هدفمند

ناحیه اطراف چشم می تواند خشک تر از بقیه قسمت های صورت باشد. بنابراین، حتی اگر پیشانی یا چانه چرب دارید، ممکن است پوست چشم شما به آبرسانی هدفمند بسیار بیشتری نیاز داشته باشد.