نحوه ایجاد انگیزه برای ورزش کردن چیزی است که هر زنی باید بداند! دانستن اینکه چگونه به خودتان انگیزه دهید تا تمرین کنید، تأثیر بسیار بیشتری از آنچه فکر می‌کردید روی شما خواهد داشت. وقتی به طور منظم ورزش می کنید، بدن شما ظاهر، احساس و عملکردی شبیه به جدید بودن خود خواهد داشت! من عاشق ورزش کردن هستم، و می دانم که وقتی یاد گرفتی چگونه به خودت انگیزه بدهی تا ورزش کنی ، تو هم این کار را می کنی! همه چیز در مورد انگیزه است. در اینجا بهترین راهنمایی های من برای شناخت چگونگی ایجاد انگیزه در خود برای تمرین وجود دارد !۱_کاهش وزن


اگر می خواهید بدانید که چگونه به خودتان انگیزه دهید تا ورزش کنید، این یک انگیزه عالی است! همه ما 5 یا 10 پوند اضافی داریم که دوست داریم کم کنیم، درست است؟ پس از شروع ورزش، شروع به کاهش وزن خواهید کرد. ممکن است در ابتدا پیشرفت شما کند باشد، اما متوجه آن خواهید شد!۲_رفع استرسآیا می خواهید بدانید چگونه به خودتان انگیزه برای تمرین بدهید؟ به خودتان بگویید که این یک تسکین دهنده کامل استرس است. و هست! دویدن، دوچرخه سواری، طناب زدن، یا هر نوع ورزش قلبی به بدن شما کمک می کند تا استرس را از بین ببرد و آرام شود. برای انگیزه چطور!۳_احساس شگفت انگیزمن همیشه بعد از یک دویدن خوب احساس فوق العاده ای دارم. نه فقط از نظر جسمی، بلکه از نظر روحی هم! خلق و خوی بهتری خواهید داشت زیرا مغز شما در حین فعالیت، هورمون های احساس خوب ترشح می کند. همچنین، عامل رهاسازی استرس وجود دارد، و پس از آن فقط احساس خوبی نسبت به خودتان دارید که کاری سالم انجام می دهید!۴_لباس های جدیدآیا می خواهید بدانید چگونه به خودتان انگیزه دهید تا ورزش کنید؟ به این فکر کنید: شما می توانید لباس های جدید بخرید! داشتن لباس های ورزشی زیبا برای پوشیدن، اعتماد به نفس شما را افزایش می دهد و باعث می شود که بخواهید ورزش کنید. عرق های شلخته کمک زیادی به اعتماد به نفس هیچ کس نمی کند. و به لباس های جدیدی فکر کنید که وقتی شروع به کاهش وزن کردید، می توانید بخرید!۵_رسیدن به هدفهیچ احساسی بهتر از این نیست که متوجه شوید به اهدافی که برای خود تعیین کرده اید رسیده اید یا از آنها فراتر رفته اید! اگر می خواهید بدانید که چگونه به خودتان انگیزه دهید تا تمرین کنید، پس برای خود هدفی تعیین کنید و تا رسیدن به آن روی آن کار کنید. این می تواند یک هدف وزنی یا هدفی به سادگی دویدن برای 2 مایل بدون توقف باشد. حتی می تواند هدفی باشد که هر شب هفته به مدت یک ماه تمرین کنید!


آیا دوست ندارید از ظاهر خود تعریف کنید؟ منظورم این است که چه کسی ندارد! هنگامی که این ترفندها را در مورد چگونگی ایجاد انگیزه برای ورزش کردن به کار بگیرید ، شروع به استفاده از آنها به چپ و راست خواهید کرد! مردم متوجه اعتماد به نفس می شوند، و شما فقط با دانستن اینکه چگونه به خودتان انگیزه دهید تا تمرین کنید، آن را تکان می دهید . آیا ترفندهای خارق العاده ای برای انگیزه دادن به خود برای ورزش کردن دارید ؟ لطفا آنها را با ما در زیر به اشتراک بگذارید!