یک کرم دور چشم و مرطوب کننده بزنید و آماده باشید. اما در مورد همه این محصولات جدید و مرموز دیگر مراقبت از پوست چطور؟ آنها چه هستند و در کجای رژیم من قرار می گیرند؟ به نظر می رسد شما به دنبال راه های جدیدی برای تقویت رژیم مراقبت از پوست خود هستید.


اخیراً، برندهای مراقبت از پوست محصولات بیشتری را ارائه کرده اند که لزوماً در روال اصلی حمام نمی گنجد. این به دلیل پیشرفت های تکنولوژیکی در سیستم های تحویل مواد است! به عبارت ساده، این بهبود این است که چگونه یک محصول چیزهای خوب را به پوست شما تحویل می دهد.


اکنون که محصولات پیشرفته‌تر و دارویی در قفسه‌ها در دسترس هستند، می‌توانید یک صورت اسپا شخصی‌شده در آسایش خانه خود ایجاد کنید. اما چگونه متوجه می شوید که از این محصولات به طور موثر استفاده می کنید؟ همیشه پشت بطری وجود دارد، اما گاهی اوقات برچسب ها به شما نمی گویند که چه زمانی باید استفاده کنید. فقط با دانستن اینکه پوست چگونه کار می کند، دقیقاً می دانید چه زمانی، کجا، چگونه و چه مدت از محصولات درمانی لوکس خود استفاده کنید. در ادامه چند راه برای تقویت رژیم مراقبت از پوست خود بخوانید.


یک متخصص زیبایی همیشه یک قرار ملاقات را با پرسیدن سوال شروع می کند. نوع پوست شما چیست؟ آیا اهدافی برای مراقبت از پوست دارید؟ آیا شما از دارویی استفاده می کنید؟ اینها مواردی هستند که حتی قبل از خرید یک محصول جدید مراقبت از پوست باید از خود بپرسید.


اول از همه، شما باید مطمئن شوید که چیزی که قرار است روی پوست خود قرار دهید برای شما مفید خواهد بود.


اگر پوست شما فوق العاده خشک است، نمی خواهید از فرمول رتینول هاردکور استفاده کنید. این نوع فرمول که از لایه‌برداری شدید استفاده می‌کند، پوست شما را از بین می‌برد و پوسته پوسته‌دار قرمز تحریک‌شده‌ای را به‌وجود می‌آورد. به احتمال زیاد، خطوط خاصی از محصولات برای نیازهای دقیق مراقبت از پوست شما وجود خواهد داشت. معمولاً محصولات ضد آکنه آبی و محصولات ضد پیری قرمز هستند. نقشه برندها را دنبال کنید و مطمئن باشید آنچه را که به دنبال آن هستید ردیابی خواهید کرد.


اکنون که محصول مناسب را در اختیار دارید، وقت آن است که به خانه بشتابید و این پسر بد را امتحان کنید! اما صبر کنید، چیزهای بیشتری وجود دارد! بیایید به خوبی به آنچه خریداری کرده اید نگاهی بیندازیم و بفهمیم که دقیقاً به کجا تعلق دارد.


1

ماسک ها

یکی از بهترین راه‌ها برای تقویت رژیم مراقبت از پوست اضافه کردن ماسک است. صدها ماسک مانند ماسک های ورقه ای، ماسک های خاک رس، ماسک های آبرسان، ماسک های ضد پیری و بسیاری دیگر وجود دارد. اما همه آنها دو چیز مشترک دارند: چه مدت باید آنها را رها کنید و چه زمانی آنها را اعمال کنید!


به ندرت، ماسکی را پیدا می کنید که قرار نیست بیش از ده دقیقه روی آن بماند. ماسک ها پر از مواد قوی هستند، موادی که عمیقاً در پوست ما نفوذ می کنند.


بنابراین، برای اینکه ماسک‌ها تا حد امکان مفید باشند، باید آن‌ها را روی پوست کمی مرطوب، دوبرابر تمیز و لایه‌برداری شده بمالید. این باعث می شود که ماسک شما مرحله چهارم را در رژیم شبانه شما قرار دهد، اگر آرایش خود را پاک کنید.


با این حال، ماسک‌ها می‌توانند گران باشند، و من مطمئن هستم که شما تعجب می‌کنید که چگونه این لوله یا شیشه کوچک ارزش پول نقدی را دارد که به سختی به دست آورده‌اید. خوب، اول از همه، مطمئن شوید که استفاده از محصول را زیاد نکرده اید. شما واقعاً فقط باید یک چهارم مقدار آن را روی کل صورت خود بمالید و یک لایه نازک یکنواخت از محصول باقی بگذارید.


یکی دیگر از راه‌های دور ریختن پول‌تان، استفاده از ماسک به‌طور مکرر است. همانطور که قبلاً گفتیم، ماسک ها حاوی مواد بسیار قوی هستند و مقدار زیاد یک چیز خوب می تواند چیز بدی باشد! شما واقعاً باید حداکثر یک بار در هفته ماسک بزنید.


2

تونرها

تونرها چیزی هستند که به راحتی می توانند در یک روال زیبایی کامل از بین بروند. این بطری های اسپری مهم تر از چیزی هستند که فکر می کنید! آنها می توانند عوامل متعادل کننده یا آرام بخش و خواص ضد باکتریایی ارائه دهند که می تواند واکنش پوست شما را به سایر محصولات افزایش دهد.


هدف اصلی تونر بازگرداندن تعادل pH پوست به حالت طبیعی است که حالت کمی قلیایی 5.5 است. وقتی پوست شما متعادل شد و به حالت طبیعی خود بازگشت، عملکردهای بدن خود را به بهترین شکل ممکن انجام می دهد! بهتر است از تونرها بعد از شستشوی مضاعف و قبل از لایه برداری استفاده شود.


3

درمان های نقطه ای

یکی از موارد مورد علاقه من برای اضافه کردن به یک رژیم درمانی لکه بینی است! آنها محصولاتی هستند که به طور خاص برای نگرانی های شما طراحی شده اند. برای من، آنها بسیار راضی کننده هستند زیرا شما آن را مستقیماً روی نقاط مشکل خود قرار می دهید. هیچ چیز به اندازه حمله سر به سر مشکلاتم به من احساس فعال بودن نمی دهد.


ST حاوی مواد قوی و دارویی است و فقط باید به مقدار کم استفاده شود، نه در تمام صورت. مانند رتینول، ST ها قوی هستند و در صورت استفاده بیش از حد می توانند باعث واکنش نامطلوب شوند. این محصولات بعد از پاکسازی و لایه برداری مضاعف بهترین عملکرد را خواهند داشت، زیرا حذف هرگونه ناخالصی و سلول های مرده پوست به مواد فوق العاده قوی اجازه می دهد تا عمیق تر جذب شوند. به پوست


هشدار منصفانه، از آنجایی که درمان‌های لکه‌ای بسیار قوی هستند، حتما دستورالعمل‌ها را در زمان و مقدار مناسب برای اعمال مطالعه کنید. برخی از آنها فقط باید در شب اعمال شوند و صبح ها با SPF پیگیری می شوند. بنابراین، در مورد مواد تشکیل دهنده هاردکور احتیاط کنید!


سه نوع محصول مختلف، سه روش مختلف برای تقویت رژیم مراقبت از پوست شما. اگر از این سلاح های مخفی به درستی و در زمان های بهینه استفاده کنید، پوست شما حتما از شما تشکر خواهد کرد! به یاد داشته باشید که همیشه قبل از خواب آرایش خود را پاک کنید و صورت خود را روز و شب بشویید. مواظب خودت باش و بهت محبت کن اجازه دهید پوست و قلب شما چیزهای خوب را جذب کند!