اگر برنامه شلوغی دارید و هر هفته در مدرسه یا محل کارتان کار می کنید، گاهی اوقات تلاش برای اینکه بفهمید بهترین زمان برای دوش گرفتن چه زمانی است، می تواند مهم باشد! شما نمی خواهید این کار را اغلب انجام دهید، و همچنین نمی خواهید در بین شستشوها زیاد فاصله بگیرید، بنابراین در واقع بهترین روال حمام کردن برای هر روز چیست؟ در اینجا آمده است که طبق علم چند بار باید دوش بگیرید .


1

سطح فعالیت

اگر هر روز ورزش می کنید و مثل خوک عرق می کنید، بدیهی است که دوش گرفتن سریع بهترین گزینه است. با این حال، اگر سطح فعالیت شما به اندازه آن سنگین نیست، می توانید دوش روزانه را با محصولات مختلف در حال حرکت جایگزین کنید. یک روز در میان برای یک دوش کامل کاملاً قابل قبول است.


2

نوع پوست

عامل دیگری که باید در نظر بگیرید نوع پوست شماست. اگر پوست بیش از حد چرب دارید، بهتر است دوش روزانه بگیرید. با این حال، اگر پوست خشک یا حساسی دارید، سختی آب داغ هر روز بیشتر از اینکه فایده داشته باشد، ضرر دارد. اگر مورد شما این است، همیشه بعد از دوش گرفتن از مرطوب کننده به بدن خود استفاده کنید.


3

محیط

شما همچنین باید در مورد محیط خود، نوع آب و هوا و آب و هوایی که به طور مرتب تجربه می کنید فکر کنید. اگر در آب و هوای سردتری زندگی می‌کنید، می‌توانید با دوش گرفتن کمتر فرار کنید. دوش گرفتن بیش از حد در آب و هوای فوق العاده خشک ممکن است ثابت کند که پوست شما را بیشتر خشک می کند. برعکس، آب و هوای گرم و مرطوب منجر به تعریق بیشتر و بیشتر شما می شود که بدیهی است برای از بین بردن سموم و باکتری هایی که روی پوست شما ظاهر شده اند، باید دوش بگیرید.