وقتی به نقطه خاصی در رابطه خود می رسید، متوجه می شوید که چه می کنید و چه نمی خواهید، به همین دلیل است که یادگیری چند راه عالی برای رسیدن به زندگی عاشقانه ای که واقعاً می خواهید بسیار مهم است. عشق طیف وسیعی از عناصر از جمله صمیمیت، احترام متقابل و درک را در بر می گیرد. هر کسی می‌تواند روکش‌های تخت را بادبزن کند، اما پیدا کردن یک ارتباط واقعی و صادقانه چیز بسیار متفاوتی است. بیایید در مورد راه های عالی برای به دست آوردن زندگی عاشقانه ای که واقعاً می خواهید صحبت کنیم.


1

ارتباط

ابراز وجود برای یافتن راه های جدید برای رسیدن به زندگی عاشقانه ای که واقعاً می خواهید ضروری است. ساکت ماندن او را از رها کردن جوراب های کثیف زیر میز قهوه شما باز نمی دارد. و مطمئناً آن صندلی توالت را سریع‌تر نمی‌کشد. دختر، حرف بزن و به او بگو چه می خواهی و چه چیزی را تحمل نمی کنی.


2

زمان نوازش

زمان نوازش برای همه روابط عالی ضروری است. برای من مهم نیست که او طرفدار آن نباشد یا قاشق زنی، در حالی که گربه های شما دور تخته سر می پرند. بله، گربه ها، من پنج تا دارم. به او بگو، تو می خواهی در آغوشت بگیری! شما حتی می توانید مقدار کمی را به خطر بیاندازید تا این لحظات گرم و آرام را تجربه کنید. شاید بتوانید موافقت کنید که وقتی او در تلویزیون فریاد می زند که می تواند آن بازی را در پایان کوارتر چهارم بهتر از کل خط حمله تیم مورد علاقه اش انجام دهد، چشمانتان را نچرخانید.


3

سال های نوجوانی خود را دوباره اختراع کنید

اگر دوباره احساس نوجوان شدن را پیدا کردید، فقط با آن همراه شوید. منظورم این نیست که شما باید مسئولیت های خود را فراموش کنید یا هر چیز دیگری. سعی نکنید به والدین خود برگردید. به احتمال زیاد، اتاق قدیمی شما یک دفتر کار یا فروشگاه صنایع دستی جدید مادرتان است. با این حال، اختراع مجدد خود با در آغوش گرفتن فرزند درونتان، سرگرم کننده است. اگر شما و شما می توانید کمی نوستالژی را هدایت کنید، می توانید رابطه خود را تازه و سرگرم کننده نگه دارید.


4

"من به دنبال کورنی در زندگی ام هستم."

انتقال کمی از هالیوود قدیمی هر چند وقت یکبار عالی است. فیلم‌های کلاسیک مانند «تعطیلات رومی» و «کازابلانکا» در مفهوم احترام به یک خانم هستند. با این حال، زمانی که بتوانید با خطوط زیرین خود جایگزین گفتگوی ظریف ارائه شده در این فیلم ها شوید، سرگرم کننده تر است. کورنی عالیه!


5

چرا آنقدر جدی؟

زندگی لحظات زیادی دارد که جدیت در آنها حیاتی است. واقعاً خوشحال شدن در زندگی یعنی آنقدر جدی نشوید که نتوانید لحظات کوچک زندگی را به اندازه کافی سپری کنید. با این حال، تعادل لازم است. زیاده روی در هر دو طرف ممکن است شما را ناامید کند. به عنوان مثال، شما یک شریک عاشقانه نمی خواهید که آنقدر احمق باشد که قبوض آب و برق را جدی بگیرد. با این حال، در عین حال، اگر می‌دانید منظورم را می‌دانید، نمی‌خواهید کسی که باید چوب را پس بگیرد.