بسیاری از ما ممکن است در تلاش برای کاهش وزن، کاهش چربی، تناسب اندام و رسیدن به سلامتی در عین حال که ظاهر و احساس بهتری داشته باشیم. جشن ها و مهمانی های تعطیلات کمکی به بسیاری از وسوسه های آنها نمی کند، اما برای پشت سر گذاشتن فصل جشن فقط باید کنترل زندگی خود را در دست داشته باشید. اگر یاد بگیرید که هوس های خود را کنترل کنید، از قبل آماده شوید و به اهداف خود وفادار بمانید، زندگی سالم تر و شادتر برای شما آسان تر خواهد بود. و اگر قوی‌تر از هوس‌های خود بمانید، حتی خواهید دید که می‌توانید از نوسانات خلقی اجتناب کنید و شفاف‌تر فکر کنید. اگر متوجه روندی هستید که به نظر می رسد مقیاس شما مانند یک ترن هوایی بالا و پایین می رود، اجازه دهید برای مبارزه با آن کمک کنم. شناسایی مشکلات می تواند تفاوت بزرگی ایجاد کند. به‌عنوان یک مربی برای سال‌های بیشمار، اجازه دهید به شما کمک کنم از این چیزهای یواشکی که کاهش وزن شما را خراب می‌کنند اجتناب کنید.شش


1

نوشیدن کالری شما

اگر نوشیدنی‌های میوه‌ای را انتخاب می‌کنید، می‌توانید کالری خود را در مایعات خود هدر دهید. نوشیدن یک شیک میوه ای بزرگ بسیار آسان تر از نشستن در یک وعده غذایی بزرگ است. بدون توجه به اینکه می توانید 600 تا 800 کالری مصرف کنید، بی خیال نوشیدنی خواهید کرد. باهوش باشید و بدانید چه می نوشید. به جای آب میوه یک تکه میوه بخورید - این انتخاب بسیار سالم تری است!


2

انتخاب پاپ رژیمی

نوشیدن نوشابه رژیمی را متوقف کنید و فکر کنید که دارید کار مثبتی برای خود انجام می دهید زیرا در دراز مدت مطالعات نشان می دهد که شما هوس غذاهای پرچرب خواهید کرد. در نتیجه نوشیدن نوشابه رژیمی، بدن شما در واقع میل به غذاهای پرچرب خواهد داشت که می تواند کاهش وزن شما را خراب کند. یک لیوان آب با یک تکه لیمو میل کنید و برای دور کمر و سلامتی خود انتخاب بهتری داشته باشید!


3

استفاده از ورزش به عنوان دلیلی برای پرخوری

آیا تا به حال متوجه شده اید که صرفاً به دلیل ورزش کردن، خوردن چیزی ناسالم را توجیه کنید؟ فقط به این دلیل که 30 دقیقه ورزش کرده اید یک کاسه بستنی را توجیه نمی کند. که نقطه تمرین را از بین می برد. و این انتخاب می تواند کاهش وزن شما را خراب کند. با اقلام غیر غذایی مانند مانیکور یا حداقل یک بطری جدید پولیش به خود پاداش دهید! هیچ چیز بهتر از پوشیدن حلقه هایی با ناخن های تازه رنگ شده نیست. و پوش آپ ها با ناخن های زیبا بهتر به نظر می رسند!


4

ناهماهنگی در بخش های شما

اگر یک روز از گرسنگی بمیرید و روز بعد غذا بخورید، انگار شکمتان یک گودال بی ته است، در واقع می توانید مقداری روی متابولیسم خود انجام دهید. بدن شما در روزهایی که کالری دریافتی بدن خود را از دست می دهید تنبل خواهد بود و سپس در روزهای پرخوری ممکن است بدن خود را گیج کنید. در الگوهای غذایی خود ثابت قدم باشید و هرگز برای کاهش وزن گرسنگی نکشید. در دراز مدت، کم خوری اهداف شما را شکست خواهد داد!


5

نادیده گرفتن تمرین

آیا تا به حال از تمرین خود صرف نظر کرده اید تا با دوستان خود بنشینید یا به خانه بروید و استراحت کنید؟ می فهمم که روزهایی دارید که ممکن است انگیزه نداشته باشید، اما باید ثابت قدم باشید. روزهای استراحت روزهایی هستند که می توانید از زمین بلند شوید و این معمولاً روز بعد از یک تمرین واقعاً چالش برانگیز برنامه ریزی می شود. به اهداف خود وفادار بمانید و با ورزش غریبه نباشید! شما لایق این هستید که به بهترین شکل خود برسید!