بنابراین شما یک بچه جدید در راه دارید. تبریک می گویم! این عزیزان کوچک چاق راهی برای ضربه زدن به کیف پول شما دارند (تا به حال این تخمین ها را دیده اید که هزینه یک فرزند در 18 سال اول زندگی شما چقدر است؟ و این بدون هزینه دانشگاه است). با این حال، راه‌هایی برای کاهش هزینه‌ها با یک نوزاد جدید وجود دارد - در اینجا نکاتی در مورد کارهایی که می‌توانید برای پس انداز دلارهای خود انجام دهید، آورده شده است.


                      1

امانت گرفتن

نوزادان بداخلاق به دنیا نمی آیند – برایشان مهم نیست که چیزی دست دوم باشد. بنابراین، هر جا ممکن است، ببینید آیا می‌توانید اقلام را قرض بگیرید، به خصوص اگر چیزی باشد که فقط برای مدت کوتاهی از آن استفاده می‌کنند. البته برخی از اقلام مانند صندلی ماشین به دلایل ایمنی باید نو خریداری شوند، اما چیزهای زیادی وجود دارد که جونیور با خوشحالی می تواند از آنها دست دوم استفاده کند.


                      2

چرخ آزاد

اگر یک گروه محلی Freecycle یا Freegle دارید، آنها را برای اقلام نوزادی که پیشنهاد می شود بررسی کنید. ایده این است که اقلام به جای اینکه دور ریخته شوند و در محل دفن زباله قرار گیرند به سایر اعضا منتقل می شوند. اگر به اندازه کافی خوش شانس هستید که اقلامی به شما داده می شود، اگر هنوز در شرایط قابل استفاده هستند آنها را به نوبه خود تحویل دهید.


                      3

در مقابل وسوسه مقاومت کنید

بسیاری از والدینی که برای اولین بار به دنیا می آیند طعمه میل به دادن بهترین ها به فرزندشان شده اند. این فقط ضروری نیست. چیزی که واقعاً به آن نیاز دارند وجود ندارد و مطمئناً نیازی به لباس های طراحان ندارند. ملزومات را بخرید و پول خود را پس انداز کنید - با بزرگ شدن فرزندتان به آن نیاز خواهید داشت!


                      4

هدایا

پدربزرگ ها و مادربزرگ های تازه وارد اغلب مشتاق خرید یک کالسکه یا سایر وسایل بزرگ هستند و سایر دوستان و اقوام نیز می توانند بسیار سخاوتمند باشند. ممکن است متوجه شوید که هدایای زیادی دریافت می کنید که در واقع نیازی به خرید آنقدر ندارید - احتمالاً لباس کافی برای پوشش شش ماه اول خواهید داشت.


                      5

شیر دادن

اگر قادر به شیر دادن هستید و این یک گزینه عملی است، پس راهی عالی برای صرفه جویی در هزینه است. قیمت شیر بچه را اخیرا دیده اید؟! به علاوه، به بطری، استریل کننده و غیره نیاز نخواهید داشت. این برای همه کار نمی کند، اما اگر این کار را کرد، ثروت اندکی پس انداز خواهید کرد.