فروش کرم لایه بردار

سلول های مرده رو بریز دور☺️
سرم و کرم لایه بردار حاوی AHA .

لایه برداری باعث میشه که ظاهر پوست شفاف و درخشان بشه. همچنین وقتی لایه‌های مرده و اضافی روی پوست نباشن، محصولات مراقبتی بهتر جذب میشن و روی پوست جواب میدن.

با محصولات لایه‌بردار  که برای انواع پوست مناسبن بهتر آشنا بشین:
کرم لایه‌بردار با کم کردن چین و چروک‌های سطحی باعث جوانسازی پوست میشه.
 سرم لایه‌بردار با لایه‌برداری قوی باعث از بین رفتن لک صورت و روشن شدن پوست میشه.

پک ضد لک برای انواع پوست ها 

در اغلب موارد پوست بدون لک و صاف نشانی از سلامتی اعضای داخلی بدن است.
در بعضی مواقع نیز لک‌های پوستی از تولید بالا و تجمع رنگدانه‌های پوستی (ملانین) در یک ناحیه از پوست به وجود می‌آیند. تحریک سلول‌های تولید کننده رنگ‌دانه‌ها (ملانوسیت‌ها) به وسیله اشعه فرابنفش خورشید، تغییرات هورمونی، بارداری، اختلالات کبدی، آکنه و ... از عمده دلایل ایجاد لک‌های پوستی است. 

لک پوستی هرچقدر جوان‌تر باشد، امکان برطرف‌کردن آن سریع‌تر و ممکن‌تر است. فروشگاه افرا مارکت در گروه  تخصصی خود اقدام به فروش انواع پک ضدلک برای پوست کرده است. این پک شامل کرم اسکراب، کرم روشن‌کننده و کرم ضدآفتاب با خاصیت ضد UVA و UVB و اشعه مادون قرمز IR است. بعد از استفاده از آن خواهید دید در طول مدت تقریبی یکماه، اثر قابل مشهودی بجای خواهد گذاشت.

پک ضد لک شامل : کرم اسکراب لایه بردار کرم ضد آفتاب مخصوص انواع پوست حتی پوست های چرب و جوشدار کرم ضد لک

رفع‌لک‌های پوستی حاصل از آفتاب، کبد، جای جوش، بارداری و....

فواید کرم های لایه بردار :

درمان کننده تمامی مشکلات پوستی
درمان و رفع انواع جوش
درمان و رفع کامل انواع لک های پوستی
کلاژن ساز جوانسازی و لیفتینگ پوست و رفع کامل چروکهای سطحی و سطحی کردن چروکهای عمقی پوست
روشن کننده بسیار قوی
آبرسانو شاداب سازی و شفاف کننده پوست
جواب دهی تضمینی با ضمانت مرجوعی درصورت عدم رضایت

اسکراب پوست پس از لیزر

یک هفته پس از درمان، پوست خود را اسکراب کنید. این امر نه تنها باعث می‌شود که ریزش موهای زائد سریع‌تر گردد، بلکه موجب نرم و صاف نگه داشتن پوست شما می‌شود. با این حال، اگر پوست لیزر شده دارای سوزش و خارش است، از اسکراب پوست خودداری کنید.

اسکراپ پوست چیست و نحوه صحیح انجام آن چگونه است؟

اسکراب به معنای ساییدن و برداشتن لایه‌های سطحی پوست است. اسکراب با توجه به نوع پوست، معمولا هفته‌ای یک یا دو مرتبه انجام می‌شود.
اسکراب پوست، سلول‌های مرده را از سطح پوست پاک می کند و آلودگی‌ها را از منافذ پوست خارج کرده و پوست را نرم و لطیف می‌کند. با اسکراب و زدودن آلودگی‌ها از سطح پوست، کرم چین و چروک، کرم صورت یا محلول ضد آکنه شما موثرتر از قبل عمل خواهد کرد، زیرا اجازه نفوذ به زیر سلول‌های پوستی داده می شود و سلول‌های مرده مانع رسیدن و جذب مواد مغذی به پوست نخواهند بود.