یایید واقعی باشیم، تقریباً همه ما از زمانی که به بلوغ رسیده ایم به دنبال بهترین نکات برای پوست شفاف بوده ایم. پی بردن به چگونگی از بین بردن آکنه و سایر مشکلات پوستی می تواند یک مبارزه مادام العمر باشد. فکر می کنید اکنون بیشتر از هر زمان دیگری جستجوی نکاتی در گوگل برای شفاف و بی نقص نگه داشتن پوستمان آسان تر است، اما اینترنت پر از اطلاعات متناقض است و تقریباً همه چیز را گیج کننده تر می کند. به همین دلیل، ما 101 بهترین نکته برای پوست شفاف را در زیر گردآوری کرده‌ایم—بنابراین لازم نیست تمام وقت آزاد خود را صرف تمیز کردن مقالات کنید تا بفهمید چه چیزی واقعی است و چه چیزی نیست.


#1

برای علائم بد آکنه، لایه برداری شیمیایی می تواند به کاهش یا از بین بردن تغییر رنگ پوست کمک کند.

#2

اگر هر ماه با فوران های هورمونی دست و پنجه نرم می کنید، مصرف الکل و لبنیات خود را کاهش دهید و شاهد بهبودی در پوست خود خواهید بود.

#3

توت ها سرشار از آنتی اکسیدان ها و ویتامین C هستند، به علاوه دارای شاخص گلیسمی پایینی هستند بنابراین قند خون شما را افزایش نمی دهند. از آنجایی که شکر می تواند باعث ایجاد جوش شود، خوردن انواع توت ها خطر ایجاد جوش را کاهش می دهد.

#4

ورزش برای سالم ماندن و شفاف نگه داشتن پوست مهم است و دکتر آوا شامبان توصیه می کند روزانه حدود 15 دقیقه ورزش کنید تا سموم بدن را دور نگه دارید و پوستی شفاف داشته باشید.

#5

هنگام ورزش حتما صورت خود را قبل و بعد از ورزش بشویید. باقی ماندن آرایش روی صورت در حین ورزش به این معنی است که با عرق شما مخلوط می شود و منافذ را مسدود می کند، بنابراین مطمئن شوید که با پوست تمیز شروع کنید و به پایان برسانید

#6

هنگامی که یک جوش ظاهر می شود و شما باید در اسرع وقت از شر آن خلاص شوید، یک درمان لکه بینی مانند ژل درمان نقطه ای Clinique Solutions را امتحان کنید. این به از بین بردن جوش ها در کمتر از 12 ساعت کمک می کند.

#7

گریپ فروت سرشار از آنتی اکسیدان است، بنابراین استفاده از محصولات مراقبت از پوست حاوی گریپ فروت به بیدار شدن پوست شما کمک می کند و به آن احساس تمیزی و طراوت می بخشد.

#8

گلاب هم متعادل کننده و هم تسکین دهنده است، و برای همه انواع پوست عالی است تا قرمزی را یکنواخت کرده و هر گونه تحریکی را که ممکن است رخ دهد را آرام کند.