یک افسانه بزرگ در دنیای تناسب اندام این است که وزنه برداری بسیار سخت تر از تمرین با وزنه بدن است. این نمی تواند دور از واقعیت باشد زیرا تمرین با وزن بدن به همان اندازه که شما اجازه می دهید چالش برانگیز است. اگر به خودتان فشار بیاورید، تکرارهای بیشتری اضافه کنید و تمرینات چالش برانگیزتری را انجام دهید، از نتایجی که می توانید به دست آورید شگفت زده خواهید شد! پس این ویدیوها را دنبال کنید، سالم غذا بخورید و برای کاهش وزن آماده شوید و احساسی کاملا شگفت انگیز داشته باشید!


۱                           

وزن بدن زیبا

https://youtu.be/KutF8wPlk4Q?si=oHzD3xZgsOCYDPu9

در این ویدیو از 44 تمرین با وزن بدن که به تغییر بدن شما کمک می کند شگفت زده خواهید شد. برخی از آنها چالش برانگیزتر از بقیه هستند که بسیار عالی است زیرا کاری برای تکمیل کردن دارید. بنابراین دنبال کنید و روی فرم تمرکز کنید تا به شما کمک کند وزن کم کنید و احساس بسیار شگفت انگیزی داشته باشید

۲

آن را مخلوط کنید

https://youtu.be/U7K6yFOjsJI?si=P50DRtzGEpfCjYk0

روتین خود را با یک تمرین وزن بدن فوق العاده موثر ترکیب کنید. فقط در 30 دقیقه می توانید به خود فشار بیاورید و کل بدن را هدف قرار دهید. این حرکات باورنکردنی هستند زیرا حتی بدون وزنه هم احساس خواهید کرد که عضلات کار می کنند.


۳

کاهش وزن و احساس عالی

https://youtu.be/7f9XpgN9f6k?si=qSjQKv9wUBo-aR6H

این تمرین مطلقاً همه چیزهایی است که برای کاهش وزن و انرژی بخشیدن به زندگی خود نیاز دارید. از آنجایی که این تمرین با گرم کردن شروع می شود، شما به راحتی وارد روال می شوید. سپس این برنامه به یک تمرین با شدت بالا تبدیل می شود تا به شما کمک کند کالری زیادی بسوزانید و متابولیسم خود را افزایش دهید!


۴

از وزن بدن خود استفاده کنید

مشاهده ویدئوی

در حالی که از وزن بدن خود برای به چالش کشیدن خود و کاهش وزن استفاده می کنید، با امی تمرین کنید. این روتین دارای تمرینات قلبی و قدرت زیادی است تا شما را به حداکثر برساند. در 26 دقیقه ضربان قلب خود را افزایش داده و متابولیسم خود را افزایش خواهید داد. بنابراین با تمرین همراه باشید و بدن خود را به نتایج فوق العاده شگفت انگیز سوق دهید. اگر آن را می خواهید، ادامه دهید و بدن خود را برای آن کار کنید

 


۵

بوت کمپ زیبایی

https://youtu.be/X5WayVWvi-A?si=_ep7BE7QBHCmdB2Z

اگر همیشه می خواستید برای بوت کمپ ثبت نام کنید اما هرگز ثبت نام نکردید، اکنون وقت شماست. اجازه دهید ملیسا شما را به یک بدن زیبا آموزش دهد. اگر این تمرین 20 دقیقه ای را دنبال کنید و با آن ادامه دهید، عرق و احساس رضایت را به پایان خواهید رساند. این یک تمرین عالی است که تمام بدن شما را هدف قرار می دهد تا به کاهش وزن کمک کند و بهترین احساس را داشته باشید!


همه این تمرینات عالی هستند زیرا به تجهیزات گران قیمتی نیاز ندارند و تقریباً می توانید آنها را در هر مکانی انجام دهید. پس در دنیا منتظر چه چیزی هستید؟ وسایل تناسب اندام خود را بپوشید و به آن برسید تا بتوانید وزن کم کنید و شروع به کسب نتایج شگفت انگیز کنید!