یکی از رایج ترین مشکلاتی که خانم ها با موهای خود دارند بدون شک حجم دادن به موهایشان است. به طور خاص، نداشتن حجم کافی برای دستیابی به نوع ظاهری که می‌خواهیم. برخی از زنان دارای موهای پرپشت و پرپشت هستند، اما برخی دیگر دارای موهای صاف و بدون وزن هستند. اشتباه نکنید، هر دو در نوع خود کاملاً زیبا و زیبا هستند، اما اگر می خواهید موهای صاف شما برای موقعیت های خاص زندگی بیشتری داشته باشد، باید نکات و ترفندهای تجارت را بدانید! در اینجا ده ترفند آسان برای حجم دادن فوری به موهای خود آورده شده است

                        

                         1

شامپو حجم دهنده

هر کاری که می توانید با محصولاتی که به طور خاص برای کمک به شما طراحی شده اند انجام دهید. از نظر شامپو، بدیهی است که بهترین کاری که می‌توان انجام داد، یافتن برند و نوعی است که به حجم‌دهی و عمق بخشیدن به موهای شما اختصاص دارد. آنها از نظر ترکیب شیمیایی سبک تر هستند تا موهای شما را سنگین نکنند.

                         2


نرم کننده سبک

و برای همراهی با این شامپو، می‌خواهید نرم‌کننده‌ای سبک پیدا کنید که از توصیف‌هایی مانند «مرطوب‌کننده» یا «صاف کردن» اجتناب کند. این نوع نرم کننده های سنگین نیز موهای شما را سنگین می کنند.

                         3

تهویه دقیق

اگر مشکل لاغری و چربی بیش از حد دارید، فقط از مقدار کمی نرم کننده در حمام استفاده کنید و آن را نزدیک ریشه خود استفاده نکنید. در عوض، چند اینچ به سمت پایین شروع کنید و به رشته های خود بمالید.

                        4

روشن کردن

اطمینان حاصل کنید که موهای خود را هر یا دو هفته یکبار شفاف کنید تا از شر هرگونه تجمع محصولی که ممکن است رخ داده خلاص شوید. تجمع محصول ممکن است قابل مشاهده نباشد، اما یک عامل قطعی در عدم جهش مو است.


                         5

وارونه

با خشک کردن وارونه موهای خود از قدرت گرما و باد استفاده کنید! این کار باعث می‌شود کمی حجم بیشتری در اطراف ریشه‌های شما ایجاد کند، و اگرچه تمام روز دوام نمی‌آورد، چند ساعت اول پس از انجام این کار ارزشش را دارد!