وباره آن موقع از سال است. مهمانی ها بی پایان هستند و غذا پر می شود. همه چیز آنقدر زیاد است که رعایت رژیم غذایی بسیار سخت است. بنابراین احتمالاً از خود می پرسید که چگونه در تعطیلات به برنامه کاهش وزن خود پایبند باشید .


شاید حتی فکر کردن به رژیم غذایی در فصل تعطیلات پوچ به نظر برسد، اما این کار درستی است. ماندن در رژیم غذایی سالم واقعاً ضرری ندارد. به جای استرس برای کاهش وزن در آغاز سال نو، چرا از همین حالا شروع نکنید؟


باهاش روبروشو! تصمیم سال نو شما برای کاهش وزن هرگز روشن نمی شود. تا به حال چند بار تصمیم گرفته‌اید که در سال نو وزن کم کنید تا در نهایت به شکست بدی دست پیدا کنید؟


نگرانش نباش چون تو تنها نیستی. ظاهراً هشتاد درصد تصمیمات سال نو به هیچ وجه موفق نمی شوند. در واقع، آنها بلافاصله یک ماه بعد به طرز بدی شکست می خورند. بنابراین، برای کاهش وزن خود را به خود زحمت ندهید. این فقط به هیچ وجه کار نمی کند.


خیلی بهتر است در فصل تعطیلات به یک رژیم غذایی پایبند باشید. در اینجا 5 پاسخ بی دردسر برای اینکه چگونه به برنامه کاهش وزن خود در تعطیلات پایبند باشید، آورده شده است .

1

به سراغ غذاهای از قبل آماده شده بروید

برو و هرچی دوست داری بخور بالاخره فصل شاد بودن است. نباید خودت را محروم کنی با این حال، زیاده روی نکنید. از یک سرویس تحویل رژیم غذایی کمک بگیرید. بسیاری از زنان که برای سال نو آماده می شوند، با Bistro MD ، یک سرویس تحویل رژیم غذایی از قبل، به موفقیت دست یافته اند. هیچ کالری برای نگرانی وجود ندارد زیرا آنها مقدار مناسبی از غذا را برای روز می خورند. این بهترین چیز در مورد غذای از پیش تقسیم شده است، کالری برای شما اندازه گیری می شود. رفتن به دنبال غذای از پیش تعیین شده احتمالا بهترین پاسخ برای اینکه چگونه به برنامه کاهش وزن خود در تعطیلات پایبند باشید .


2

میان وعده های خود را انتخاب کنید

قبل از اینکه به چیزی بپردازید فکر کنید. صرفاً به خاطر جویدن نوش جان نکنید. به یاد داشته باشید که شما به دلیلی در حال غر زدن هستید. این دلیل خاص این است که شکم خود را پر نگه دارید. بنابراین، میان وعده های خود را عاقلانه انتخاب کنید تا شکم خود را برای مدت طولانی تری سیر نگه دارید.


3

مقدار زیادی آب بنوشید

قبل از فرو بردن دندان ها در برخی ظروف لذیذ، ابتدا آب بنوشید. قبل، حین و بعد از غذا آب بنوشید. خیلی خوب شما را پر خواهد کرد، بدون اینکه احساس گناه داشته باشید.


4

از فصل لذت ببرید

در مورد رژیم غذایی خود سر و صدای زیادی به پا نکنید. فقط از فصل لذت ببرید به مردم بگویید که نمی توانید این و آن را بخورید. علاوه بر این، از صحبت در مورد رژیم غذایی خود دست بردارید که گویی تنها چیزی در جهان است.


5

زمانی را برای ورزش پیدا کنید

در حالی که فصل شاد بودن است، به این معنی نیست که نباید زمانی برای ورزش پیدا کنید. با وجود همه مهمانی ها و چیزهای خوبی که با فصل شاد همراه می شود، دلایل بیشتری وجود دارد که باید برای ورزش کردن وقت بگذارید. بیا دیگه! فقط چند دقیقه طول می کشد تا همه چیز عرق کنید.