آیا به دنبال نکاتی برای کوچک کردن منافذ خود هستید ؟ تو تنها نیستی خوشبختانه، کارهایی وجود دارد که می توانید انجام دهید.


آیا تا به حال احساس می کنید که پوست شما حتی پس از آرایش کامل، شبیه صخره های مرجانی است؟ در اینجا یک راهنمای سریع برای کوچک کردن و مدیریت منافذ و بهترین نکات من برای کوچک کردن منافذ وجود دارد.


                                1

سفیده تخم مرغ

یک نفر معمولاً به گرفتن تخم مرغ روی صورتش واکنش خوبی نشان نمی دهد، اما وقتی می گویم سفیده تخم مرغ منافذ را می کشد، به من اعتماد کنید. با جدا کردن تخم مرغ ها شروع کنید. این کار را می توان به صورت سنتی یا با استفاده از یک بطری خالی آب برای مکیدن و انتقال زرده انجام داد. اینها را نجات دهید! آنها در واقع برای موهای شما فوق العاده هستند! سفیده های تخم مرغ را با همزن بزنید تا کمی کف کند و به مقدار زیاد روی صورت خود بمالید. پس از خشک شدن کامل سفیده‌ها، یعنی زمانی که صورت شما احساس می‌کنید که چروکیده شده است، با آب گرم بشویید. (Psst! نکته پاداش: پاشیدن آب سرد روی صورت شما بعد از آن واقعاً آن منافذ را بسته نگه می دارد.) این یکی از بهترین نکات برای کوچک کردن منافذ است، اما موارد بیشتری وجود دارد، بنابراین به خواندن ادامه دهید.


                              2

جادوگر هیزل

این نباید تعجب آور باشد زیرا تا به حال بیشتر مردم می دانند که فندق جادویی (ها!) یک درمان جادویی برای آکنه، جای زخم، تغییر رنگ، حساسیت، و شما حدس زدید، منافذ بزرگ است. از یک پد پنبه ای استفاده کنید تا فندق را روی پوست خشک و تمیز بمالید.


                             3

پرایمر پرکننده منافذ کامل خود را پیدا کنید

متأسفانه، هیچ محصول واحدی وجود ندارد که برای همه مناسب باشد، اما اگر روی محصولاتی تمرکز کنید که برای ایجاد یک پایه تار طراحی شده اند، مطمئناً مطابقت خود را ساخته شده در بهشت خواهید یافت. چوب آرایشی MILK در ایجاد این جلوه فوق العاده است، اما برای خانم هایی که بودجه کمی دارند، یک داروی مقرون به صرفه مانند پاک کن منافذ پوست کودک Maybelline یا چوب پرایمر منافذ Hard Candy را انتخاب کنید.


                                4

برس ترکیبی سایه چشم مورد علاقه خود را بردارید

پس از استفاده از فونداسیون مورد نظر خود با روش معمول خود، مناطقی را که فونداسیون کاملاً منافذ شما را نمی پوشاند پیدا کنید. برای من، این بینی و گونه های بلند من است. فقط با یک مالش فونداسیون روی برس ترکیبی خود، با حرکات دایره ای روی این نقاط بمالید و به سمت بیرون حرکت کنید تا منافذ از بین بروند.


                                  5

به یاد داشته باشید که شما هر چه باشد زیبا هستید

منافذ به این دلیل وجود دارند که پوست ما نیاز به تنفس دارد. منافذ داشتن چیز بدی نیست. اشکالی ندارد که از ایجاد ظاهرهای آرایشی خیره کننده لذت ببرید، در حالی که هنوز می دانید منافذ پوست شما را کم نقص نمی کند.