1

گزینه های خود را در نظر بگیرید

اگر من به خوبی مطلع شده باشم، دو نوع پرم موجود است: یک پرم واقعی که می تواند تا یک سال کامل دوام بیاورد (بسته به نوع مو) و چیزی شبیه به یک پرم که حدود یک ماه خوب به نظر می رسد یا دو من اولین کار را انجام دادم زیرا موهایم به طور طبیعی مجعد است و به چیزی نیاز داشتم که به آن کمک کند بدون فرآورده های فر کننده و غیره این شکل را حفظ کند. من می‌خواستم موهایم را اصلاح کنم و بدانم که حداقل تا 6 ماه به روتوش نیازی ندارم، اما اگر شما برخلاف من موهای کاملاً صافی دارید، ممکن است بخواهید فعالانه فکر کنید. آیا در عرض دو ماه، زمانی که رشد موهای صاف شروع به خود کرد، خوب به نظر می رسد؟ اما، شاید دوست دارید اغلب مدل مو را تغییر دهید؟ خوب، در این صورت، ممکن است بخواهید ابتدا یک نیمه پرم آسیب کمتر را انتخاب کنید و ببینید که چگونه آن را دوست دارید.


2

پژوهش

حالا، باید اعتراف کنم که اسیدی که برای «تغییر شکل دادن» رشته‌های من استفاده می‌شد، بسیار قوی بود، آنقدر قوی بود که فکر نمی‌کنم موهای سفید شده یا به‌طور طبیعی ضعیف بتوانند آن را تحمل کنند، اگر نمی‌خواهید در نهایت مانند یک دمنده به نظر برسید. مرغ (و من مطمئن هستم که شما این کار را نمی کنید)، بهتر است در مورد اسیدهایی که آرایشگرتان استفاده می کند تحقیق کنید. نخندید و سر خود را تکان ندهید زیرا این یکی از بهترین نکات در مورد امواج دائمی است که می توانید دریافت کنید. میدونی از کجا میدونم؟ چون کسی به من نداد!


3

عادت کردن به زمان نیاز دارد

رفتن از حالت مستقیم به فرفری یک تغییر بزرگ است، تغییری که مدتی طول می کشد تا به آن عادت کنید. شاید این یکی از آن نکات حرفه‌ای نباشد که انتظارش را داشتید، اما چیزی است که باید به خاطر بسپارید تا در صورتی که اولین تلاش شما برای استایل دادن به کار جدیدتان سخت‌تر از چیزی باشد که انتظارش را داشتید. هفته اول من ویران کننده بود. تقریباً گریه کردم و یک ثانیه از تصمیمم پشیمان شدم. موهای من به خوبی نمی ریزد و به نوعی در مکان های نامناسب حجیم می شد، بنابراین یک آرایشگر خوب پیدا کردم و موهایم را کوتاه کردم. هیچ چیز بیش از حد افراطی، فقط چند لایه و ... حدس بزنید چه؟ الان کاملا ازش راضی هستم!


4

برای همیشه طول می کشد تا صاف شود

قبل از اینکه تصمیمم برای گرفتن پرم قطعی شود، تصمیم گرفتم از بهترین دوست مادرم یک سوال بسیار مهم بپرسم، سوالی که مطمئن بودم با توجه به این واقعیت که او از دهه بیست سالگی موهایش را به این شکل آرایش می کرد، می تواند پاسخ دهد. "آیا می توانم آن را صاف کنم؟" او گفت بله و حتی اضافه کرد که به موهای من کمک می کند حتی صاف تر به نظر برسند. حالا این خیلی درست نبود! صاف کردن مو برای همیشه طول می کشد، به مقدار زیادی گرما نیاز دارد و حتی فکر کردن به آب، مه، آب و هوای مرطوب یا هر محصول آرایشی دیگری غیر از اسپری مو می تواند باعث وز شدن مو شود! بنابراین، اگر می‌خواهید فر یا موج‌های دائمی داشته باشید، برنامه‌ای برای صاف کردن آن‌ها در آخر هفته نداشته باشید، یک بار در ماه اشکالی ندارد، اما هر چیزی بیشتر از آن احتمالا موهای عزیزتان را خراب می‌کند.


5

مراقبت از مو بسیار مهم است

موهای شما ممکن است در ابتدا احساس خشکی داشته باشید و احتمالاً باید به استفاده از محصولات مراقبت از موی مختلف روی بیاورید، بنابراین، در حالی که من در اینجا راهنمایی های شما را در مورد امواج دائمی ارائه می دهم، ممکن است به این مورد نیز اشاره کنم. از شامپوی سبک، یک نرم کننده موی سبک برای تمام طول خود استفاده کنید (در ضمن Pantene Aqua Light عالی است) و با نرم کردن قسمت پایین موهای خود با استفاده از نرم کننده سنگین تر، آن را به پایان برسانید. این ترفند به شما کمک می‌کند تا قفل‌هایی شاداب و براق داشته باشید که به اندازه‌ای سنگین هستند که آزادانه و طبیعی بیفتند.


6

یاد بگیرید چگونه با کرک های ناخواسته مقابله کنید

خوابیدن، پوشیدن کلاه (یا در مورد من، کلاه ایمنی دوچرخه) قفل های کامل شما را به هم می زند، اما این چیزی نیست که شما را آزار دهد. یکی از آن شانه های بزرگ را بگیرید، موهای خود را برش بزنید، شانه را از هر قسمت رد کنید و سپس مقداری آب یا مقداری از برگ را در نرم کننده بپاشید. من طرفدار زیادی از این نرم‌کننده‌ها نیستم، بنابراین از آب معمولی و فقط کمی کریستال مایع یا مقداری روغن مو استفاده می‌کنم تا درخشندگی بیشتری داشته باشم و رشته‌های وز کوتاه را مرتب نگه دارم. حدود 10 دقیقه طول می کشد تا انجام شود، 10 تا 15 دقیقه دیگر برای خشک شدن و voila - مدل موهای شما به اندازه جدید است!


7

با سشوار خشک نکنید

آخرین نکته اما امیدواریم کمترین نکته من در مورد امواج دائمی این است که اجازه دهید موهایتان به طور طبیعی خشک شوند. می‌دانم سشوار کردن خیلی سریع‌تر است، اما اغلب موهایم را آنقدر بزرگ می‌کند که می‌توانم شیر را از حسادت سبز کنم. خشک کردن موهایم به خودی خود حدود 5 ساعت طول می کشد، اما قطعا ارزشش را دارد، بنابراین، آن را ترجیح می دهم و توصیه می کنم.


خوب، اینها 7 نکته من در مورد امواج دائمی بودند، بنابراین امیدواریم که برخی از آنها مفید واقع شوند. حالا، وقتی ریحانا این سبک را دوباره به عنوان چیزی جدید، شیک و نه فقط برای مادربزرگ‌ها معرفی کرد، شرط می‌بندم دختران زیادی هستند که به دنبال نکات عملی در مورد اینکه چه کاری باید انجام دهند و چه چیزی بعد از یک کار دائمی باید انتظار داشته باشند، خواهند بود. شما چی فکر میکنید؟