بیرون هوا گرم است و این به طور طبیعی به معنای مبارزه با چیزهای بد است، به همین دلیل است که شما به این راز های زیبایی تابستانی نیاز دارید. هنگامی که عرق می کنید، پوسته پوسته می شوید، بدبو می شوید یا دچار آفتاب سوختگی می شوید، به یک درمان سریع نیاز دارید تا احساس بهتری داشته باشید و از خجالت جلوگیری کنید. نگران نباشید. همه ما آنجا بوده‌ایم، اما اضافه کردن این راز های زیبایی تابستانی به زندگی‌تان، این بار شانس شما بودن را کاهش می‌دهد. با تشکر از MSN و حافظه پنهان اطلاعات آنها برای به اشتراک گذاشتن این نکات فوق العاده و واقعا مفید بود 


1 موی عرق کرده


با استفاده از مقداری دئودورانت رولی روی خط موی خود از عرق کردن لبه‌ها یا دم‌پری‌تان جلوگیری کنید (نوعی نواری که ظاهر صابونی دارد بهترین کار را دارد). همچنین هنگام استفاده از سشوار می توانید با استفاده از دئودورانت به پشت گردن خود از عرق کردن شدید موهای خود جلوگیری کنید.


2 پاهای خشک و پوسته دار

خیس کردن پا Listerine راز پدیکور است که در حال حاضر وب را طوفان کرده است. به سادگی لیسترین، سرکه و آب را با مقادیر مساوی مخلوط کنید، به مدت 15 دقیقه خیس کنید و از پاهای جدید و فوق العاده نرم خود شگفت زده شوید.3 چاق مالش

روی برخی از شورت های تنگ سرمایه گذاری کنید - آنها از تماس چاق به چاق جلوگیری می کنند تا مالش مشکلی ایجاد نکند. پودر لباس زیر ابریشمی شاداب نیز یک نسخه لوکس از تالک است و اگر نگران هستید که فاق شما در شلوارک بیش از حد گرم شود، مانند یک جذابیت عمل می کند.


4 تاول

 اگر یک چیز در مورد صندل های تابستانی جدید شما با اطمینان می دانیم، این است که شادی شما به سرعت توسط یک تاول وحشتناک از بین می رود. وازلین را در نواحی مستعد تاول بمالید و بلایترها را درست در مسیر خود متوقف خواهید کرد.