با این ترفندهای ساده ریمل که بازی آرایش شما را بالا می برد، راز داشتن مژه های شاداب را کشف کنید.


 بلندتر و پرتر بهترین راه برای انجام این کار است. اما، دستیابی به این ظاهر می تواند دشوار باشد. با این ترفندهای ساده ریمل که بازی آرایش شما را بالا می برد، راز داشتن مژه های شاداب را کشف کنید.


مژه های خود را آماده کنید

قبل از اینکه حتی به ریمل زدن فکر کنید، باید مطمئن شوید که مژه هایتان آماده و آماده هستند. با فر کردن مژه ها با فر مژه شروع کنید. این به باز کردن چشم ها و بلندتر شدن مژه ها کمک می کند. سپس از پرایمر مژه استفاده کنید تا ریملتان به مژه‌هایتان بچسبد و آن‌ها را تقویت کند.


ریمل مناسب را انتخاب کنید

وقتی صحبت از ریمل می شود، گزینه های زیادی وجود دارد. انتخاب مناسب می تواند بسیار سخت باشد. با جستجوی ریملی شروع کنید که به طور خاص طراحی شده باشد تا مژه هایی بلندتر و پرتر به شما بدهد. به دنبال کلماتی مانند "حجم کردن" یا "طولانی کردن" روی بسته بندی باشید.


ریمل بزنید

اکنون که ریمل مناسبی دارید، وقت آن است که آن را بزنید. با تکان دادن گرز در پایه مژه های خود شروع کنید. این به پوشاندن هر مژه کمک می کند و ظاهری پرتر به آن ها می بخشد. سپس، گرز را در طول مژه های خود به سمت بالا حرکت دهید و مطمئن شوید که هر مژه را می پوشانید. در نهایت از نوک عصا برای پوشاندن نوک مژه ها استفاده کنید.


لایه آن بالا

هنگامی که اولین لایه ریمل خود را زدید، وقت آن است که آن را لایه لایه کنید. با زدن لایه دوم ریمل شروع کنید. این به افزایش حجم و طول مژه های شما کمک می کند. اگر می‌خواهید ظاهری دراماتیک‌تر داشته باشید، حتی می‌توانید کت سوم را اضافه کنید.


کلمپ ها را بردارید

مهم نیست که چقدر مراقب باشید، قطعاً توده ها اتفاق می افتد. برای از بین بردن آنها، از یک چوب ریمل تمیز یا یک برس اسپولی استفاده کنید تا به آرامی هرگونه توده را از بین ببرید. این کار به جدا شدن مژه های شما کمک می کند و ظاهر طبیعی تری به آن ها می بخشد.


مهر معامله

هنگامی که به ظاهر دلخواه خود دست یافتید، نوبت به مهر و موم کردن معامله می رسد. از درزگیر مژه استفاده کنید تا ریمل شما در تمام طول روز بماند. این همچنین به جلوگیری از لکه شدن و پوسته پوسته شدن کمک می کند.


با این ترفندهای ساده ریمل می‌توانید مژه‌های بلندتر و پرپشت‌تری را در کمترین زمان به دست آورید. بنابراین، پیش بروید و به چشمان خود آن گونه که شایسته است، کمک کنید.