آیا باید برای استفاده روزانه یک مرطوب کننده با محافظ در برابر آفتاب انتخاب کنم یا روی کرم روز از کرم ضد آفتاب استفاده کنم؟ و از چه سنی باید استفاده از کرم شب را شروع کنم؟

 کارشناسان می‌دانند که پوست تغذیه‌شده و هیدراته، کلید سلامت پوست در طول زمان (و کاهش علائم پیری) است، بنابراین آنها این سؤالات و نیازها را پیش‌بینی کرده‌اند و گزینه‌هایی را طراحی کرده‌اند که مطابق با روال مراقبت از صورت و نیازهای خاص شما باشد. از نوع پوست شما


چگونه بهترین مرطوب کننده را برای خود انتخاب کنم؟

متخصصان هیدراتاسیون Neutrogena ® اهمیت ارزیابی نوع پوست ما و نیازهای آن را در اولین قدم برجسته می کنند: شما باید بدانید که آیا پوست شما خشک، حساس، نرمال، مختلط، مستعد آکنه یا بالغ است یا خیر.

مرطوب‌کننده‌های معمولی می‌توانند چرب بوده و روی سطح پوست باقی بمانند و محافظی ایجاد کنند که در برابر از دست دادن آب محافظت می‌کند و به آن احساس نرمی می‌دهد. در حالی که آنها به حفظ رطوبت و محافظت از پوست در برابر عناصر کمک می کنند، مرطوب کننده های جدیدتری وجود دارند که به پوست نفوذ کرده و از درون عمیقاً آن را هیدراته می کنند و برای مدت طولانی تری آن را انعطاف پذیر و درخشان نگه می دارند.

خط Neutrogena ® Hydro Boost  برای تامین آبرسانی جهانی برای انواع پوست طراحی شده است، بهترین مرطوب کننده را برای پوست خود بیابید!

کرم  مرطوب کننده برای پوست های خشک یا حساس

کرم ژل بدون عطر Hydro Boost برای پوست‌های خشک یا حساس ایده‌آل است ، به دلیل عملکرد تغذیه‌کنندگی آن برای پوست‌های ظریف.


 کرم مرطوب کننده پوست مختلط

برای پوست های مختلط یا مستعد آکنه، ژل هیدرو بوست واتر،  بدون برجای گذاشتن اثر، آبرسانی عمیق می کند. یک مرطوب‌کننده همه‌منظوره مانند Hydro Boost را می‌توان هم در روز و هم در شب استفاده کرد، به شرطی که صبح‌ها از کرم ضد آفتاب با SPF 15 یا ترجیحاً بالاتر، برای شروع روز خود روی مرطوب‌کننده‌تان استفاده کنید.

اگر یک مرطوب‌کننده همه کاره را ترجیح می‌دهید، عالی برای صبح‌هایی که زمان کم است، می‌توانید محصولاتی مانند Neutrogena® Hydro Boost Urban Protect Facial Fluid را امتحان کنید ، که آبرسانی سبک و محافظتی را به راحتی در یک ظرف فراهم می‌کند.

صرف نظر از اینکه کدام مرطوب کننده را انتخاب می کنید، هنگام تصمیم گیری در مورد نیاز خود باید به دو چیز توجه کنید: مرطوب کننده ها و ضدآفتاب ها در طول روز به محافظت از پوست در برابر عناصر کمک می کنند و درمان های شبانه به بهبود آن از کم آبی بدن کمک می کند و آسیبی که به طور اجتناب ناپذیری در بدن ما متحمل می شویم. روز به روز.