اگر سعی می‌کنید جوش‌ها را همانطور که می‌آیند درمان کنید - اما بقیه پوست خود را فراموش کنید - احتمالاً بدون پرداختن به جزئیات، در واقع چرخه لک را تداوم می‌دهید.


در واقع، با پوست مستعد آکنه، اگر جوش را پس از رسیدن به سطح عمل کنید، به احتمال زیاد این جوش برای هفته ها دم کرده است. حتی اگر بتوانید آن یکی را بکشید، در عرض سه هفته یک مورد جدید برای مقابله خواهید داشت.


در عوض، اتخاذ یک روال مراقبت از پوست به شما کمک می کند تا پوستی بدون جوش داشته باشید و آن را حفظ کنید. محققان Neutrogena کشف کرده‌اند که می‌توانید با اتخاذ یک رژیم مراقبت از پوست که با جوش‌ها قبل از تولد آنها مبارزه می‌کند، چرخه لک‌ها را متوقف کنید . آنها می گویند به جای اینکه منتظر بمانید تا آنها به سطح برسند، باید از یک روتین پاکسازی کل صورت با محصولات موثر برای استفاده روزانه استفاده کنید که نتایج بهتری نسبت به درمان های لکه بینی در هنگام ظاهر شدن جوش ارائه می دهد.

مراحل مراقبت از پوست با جوش

اولین قدم در یک روتین مراقبت از پوست موثر؟ یک پاک کننده مناسب – پاک کننده ای که چربی و سلول های مرده پوست را از بین می برد و منافذ را باز نگه می دارد.


کارشناسان پاک کننده ها یا لایه بردارهای حاوی سالیسیلیک اسید را توصیه می کنند ، مانند  پاک کننده روزانه Neutrogena Visibly Clear Spot proofing ، آلودگی ها را روزانه پاک می کند تا پوست شما مسدود نشود.


کلید؟ از شوینده انتخابی خود دو بار در روز، هر روز استفاده کنید، بنابراین هرگز ناخالصی روی صورت شما جمع نمی شود.


یک پاک کننده به علاوه مرطوب کننده و ضد آفتاب ممکن است تمام چیزی باشد که برای پیروزی در نبرد با لک ها نیاز دارید.


راز واقعی؟ 2 بار در روز انجام دهید

Neutrogena ® Visibly Clear ® Spot proofing ™ با فرمول لایه بردار خود، روند بازسازی طبیعی پوست را تسریع می بخشد و آن را صاف، صاف و نرم می کند. از روز اول و محافظت از دفاع پوست.


مرحله 1. دو بار در روز  از پاک کننده روزانه Neutrogena® Visibly Clear® Spot proofing™ با اسید سالیسیلیک استفاده کنید، به این ترتیب پوست خود را نرم تر و صاف تر می کنید، پوستی آماده برای از بین بردن جوش های سر سیاه !


مرحله 2. برای داشتن پوستی صاف، صاف و نرم، یک بار در روز از لایه بردار روزانه بدون روغن Neutrogena® Visibly Clear® Spot proofing با اسید سالیسیلیک استفاده کنید .


مرحله 3. با Neutrogena ® Visibly Clear ® Spot proofing™ Noisturizing Oil به پایان برسانید . مرطوب‌کننده‌ای سبک و به راحتی جذب می‌شود که آبرسانی تمام روز را فراهم می‌کند و پوست را نرم می‌کند بدون اینکه منافذ را مسدود کند. آن را دو بار در روز همراه با پاک کننده خود استفاده کنید.


با استفاده از این رژیم درمانی منحصربفرد 3 مرحله ای، می توانید حدس و گمان و سردرگمی را از بین ببرید که کدام ترکیبات و محصولات جوش سرسیاه برای شفافیت پوست بهتر عمل می کنند.


این که آیا تصمیم دارید به سراغ محصولات فردی بروید یا یک کیت محصول آماده را انتخاب کرده اید، نکته کلیدی این است که از محصولات خود هر روز و در زمان های مشخص شده استفاده کنید.

دستیابی به پوستی عالی تنها یک روز نیست، اما با تعهد روزانه به سلامت پوست خود به مرور زمان به نتایج تقریباً مشخصی دست خواهید یافت و از پوستی بدون لک لذت خواهید برد.