این روتین ضد چروک همه چیز را تغییر می دهد.

آیا برای یک روتین مراقبت از پوست که نتایج واقعی و سریع ارائه می دهد آماده اید؟ رژیم 3 مرحله ای ترمیم سریع چین و چروک نوتروژنا با سریع ترین فرمول رتینول توسعه یافته است تا به طور چشمگیری خطوط ریز و حتی چین و چروک های عمیق را تنها در یک هفته ترمیم کند. با پیروی از این 3 مرحله آسان برای پاکسازی، درمان و مرطوب کردن پوست، یاد بگیرید که چگونه از شر چین و چروک خلاص شوید تا ظاهری سالم تر و جوان تر داشته باشید. 

پاک کردن

اولین قدم آماده سازی است. پاک کننده آماده سازی صورت Neutrogena® Rapid Wrinkle Repair® با لایه بردارهای میکرو به آرامی آلودگی، چربی و سایر ناخالصی ها را از بین می برد تا پوست را برای جذب بهینه رتینول آماده کند. بهترین قسمت؟ این پاک کننده صورت بدون چربی است و بافت پوست شما را تنها در یک هفته بهبود می بخشد و آن را به وضوح صاف تر، نرم تر و درخشان تر از همیشه می کند

درمان

سلاح مخفی ضد چروک مرحله دوم: Neutrogena® Rapid Wrinkle Repair®® Retinol Oil . این محصول ضد چروک دارای یک درمان غلیظ رتینول است که از نظر بالینی ثابت شده است که به کاهش ظاهر چین و چروک های عمیق و سرسخت کمک می کند و لکه های تیره روی صورت را کاهش می دهد. به سادگی چهار تا پنج قطره از این فرمول سبک وزن و با جذب سریع را روی پوست تازه تمیز شده ماساژ دهید تا نتایج قابل مشاهده را تنها در یک هفته به دست آورید.

مرطوب کنید

در مرحله سوم با کرم بازسازی کننده سریع چین و چروک Neutrogena® قدرت مبارزه با چین و چروک را دو برابر کنید . مقداری به اندازه  مروارید از این کرم مرطوب کننده غنی را به آرامی روی صورت و گردن تمیز خود ماساژ دهید تا رژیم ضد چروک خود را کامل کنید. این کرم صورت با بالاترین غلظت Retinol SA فرموله شده است که به سرعت ظاهر خطوط و چین و چروک ها را کاهش می دهد تا پوستی صاف تر و جوان تر به نظر برسد.


به چشمان خود یک درمان ضد چروک اضافی بدهید

رژیم مراقبت از پوست خود را با کرم دور چشم Neutrogena® Rapid Wrinkle Repair® تقویت کنید . مقدار کمی در اطراف چشم خود بمالید تا خطوط ریز، حلقه های تیره زیر چشم، لکه های پیری و حتی پاهای کلاغی سرسخت را هدف قرار دهید. این کرم دور چشم سبک با فرموله شده با Accelerated Retinol SA، فقط در یک هفته پوستی کاملاً جوان‌تر را مرطوب و بازسازی می‌کند.