1_ مقرون به صرفه است.

 بسیار مقرون به صرفه است، و شما در ازای پول خود محصولات زیادی دریافت می کنید! محصولات نیز بسیار کارآمد هستند، بنابراین شما نیازی به تعویض آنها ندارید.

2_با آکنه مبارزه می کند.

در دوران نوجوانی، در تمام دوران دبیرستان با آکنه دست و پنجه نرم کردم. محصولات نوتروژنا برای مبارزه با آکنه و جوش ها کار می کنند! و نیازی نیست نگران مسدود شدن منافذ باشید، زیرا همه پایه های آنها توسط متخصص پوست توصیه می شود. اگر با پوست چرب دست و پنجه نرم می کنید، محصولات آنها به مبارزه با درخشش و تولید چربی نیز کمک می کند!


3_برق لب ها هرگز چسبناک نیستند.

من در استفاده از برق لب بسیار حساس هستم، زیرا نمی توانم برق لب چسبنده را تحمل کنم. برق لب های نوتروژنا همیشه صاف هستند و هرگز نمی چسبند! آنها لمس کاملی از درخشش و طعم را دارند بدون اینکه خیلی طاقت فرسا باشند. و همچنین انتخاب خوبی از رنگ ها برای انتخاب دارید. 


4_محصولات ظاهری طبیعی به شما می دهد.


وقتی صحبت از آرایش به میان می آید، ضروری است که محصولاتی داشته باشید که ظاهری طبیعی به شما بدهد، حداقل برای استفاده در روز. محصولات Neutrogena دقیقاً همین را ارائه می دهند! زیرسازی و رژگونه‌های آن‌ها همیشه طبیعی به نظر می‌رسند، و سایه‌های چشم‌های آن‌ها به اندازه کافی درخشش و رنگ دارند، بدون اینکه خیلی زیاد شوند.


5_محصولات مراقبت از پوست نیتروژنا.

من می دانم که این مقاله در مورد محصولات  آرایشی است، اما محصولات مراقبت از پوست Neutrogena شگفت انگیز هستند، بنابراین فکر کردم که ارزش ذکر کردن را دارند! من از برخی از محصولات مراقبت از پوست نوتروژنا قبل از اینکه آرایش آنها را امتحان کنم استفاده کردم و باید بگویم که چقدر تحت تأثیر قرار گرفتم. اگر هر یک از محصولات آرایشی نیتروژنا را امتحان می کنید، باید خط مراقبت از پوست نیتروژنا را نیز امتحان کنید، زیرا واقعاً پوست شما را نرم و شفاف نگه می دارد و همچنین به شما یکنواختی می دهد.


6_بسته بندی کارآمد.

برخی از خطوط آرایش هرگز بسته بندی درستی ندارند. این یا خیلی پیچیده، خیلی ارزان، خیلی شلوغ است، یا اینکه محصول را بهداشتی نگه نمی دارد. بسته بندی نوتروژنا درست است! روان، ساده و کارآمد است و من آن را دوست دارم.

لینک قیمت و موجودی محصولات نیتروژنا