چسب لیفت بینی باریک

یک محصول عالی و بسیار  پرطرفدار که برای فرم گرفتن و جمع شدن بینی استفاده میشه
استفاده مداوم از این چسب رو فرم گرفتن بینیتون تاثیر داره.

این چسب کاملا نامرئی هستش و از فاصله دور اصلا مشخص نیست از فاصله خیلی نزدیک خیلی کم مشخصه اونم اگه کرم پودر بزنید اصلا دیده نمیشه این چسب حالت نواری داره و تا یک سال میشه ازش استفاده کرد  و در طول روز به مدت 8 یا 10 ساعت هم روی بینی میمونه و میتونید هر روز ازش استفاده کنید و حتی تو عروسیا مهمونی

این چسب مناسب برای افرادی که بینی های پهن،گوشتی،قوز، افتادگی بینی دارن بسیار مناسبه بطوری که چسب رو نوک بینی قرار میگره و نوک بینی رو به بالا میکشه و این باعث میشه پره های بینی به سمت بالا کشیده بشه و نوک بینی هم به بالا بره و اگه قوز داره بینی تاحدمورد توجهی یک سطح یا کمتر بشه.
چسبندگی چسب بسیار فوق العاده است و باشستشو صورت نمیفته.قابل آرایشی هست
و از یک رول چسب تا حدود1سال میشه استفاده کرد.

این چسب برای کسانی که عمل کرده اند ، یک ماه و نیم بعد از عمل توصیه میشه
ویژگی دیگر چسب اینه که شفاف هست و دید نداره
و این چسب برای لیفت استفاده میشه و طی6ماه فرم بینی رو به بالا تغییر میده و باعث کوچیک شدن بینی میشود
چسبندگی این چسب تا 10 ساعت هست و مناسب برای تمام سنین هست

چسب لیفت بینی کاملا بیرنگ

اصلا مشخص نیست از فاصله دور .
و از یک رول چسب تا یک سال میشه استفاده کرد.
استفاده طولانی مدت از چسب لیفت باعث جمع شدن و سربالا شدن بینی می شود.
میشه میکاپ و آرایش کامل روش انجام داد چون نامرئی هست.
برای بینی های گوشتی ، استخونی و عملی استفاده میشه و تا ۵۰ درصد فرم بینی رو با استفاده مداوم تغییر میده.

معرفی چسب کوچک کننده بینی نامرئی 

اول از همه باید خدمت شما عرض کنیم که چسب نامرئی با چسب مخصوص بینی که بعد از عمل جراحی استفاده می شود تفاوت دارد و این دو محصول یکی نیستند. 

چسب نامرئی کوچک کننده بینی یک چسب گیاهی است که از الیاف طبیعی ساخته شده و مصرف آن هیچ گونه عوارض و پیامد نامطلوبی را به دنبال ندارد و همچنین استفاده طولانی مدت از آن بینی را قرمز و دچار خارش نمی کند و سبب ایجاد جوش و سایر عوارض بر روی صورت نمی شود. 

چسب کوچک کننده بینی نامرئی همان طور که از نامش پیداست بی رنگ بوده و بعد از استفاده بر روی بینی، نامرئی و غیر قابل دیدن می باشد. 

برای بانوان می توان بعد از استفاده از چسب نامرئی، بر روی آن آرایش انجام داد و ساختار آن را به وسیله کرم پودر و زیر ساز آرایش کاملا پوشاند. 

برای آقایان نیز به دلیل بی رنگ بودن چسب، استفاده از آن کاملا نامرئی می باشد و بر روی بینی مشاهده نمی شود. چسبندگی چسب کوچک کننده بینی نامرئی بسیار بالا می باشد و می تواند وزن و فرم بینی را تا مدت زمان 10 الی 12 ساعت به شکل دلخواه مصرف کننده نگه دارد. ساختار چسبی مانند این محصول از فرمول ویژه و بسیار حرفه ای برخوردار می باشد.

نحوه استفاده :

✔️هر سه الی چهار سانت برای استفاده کافیه یعنی رول کامل برای  یک سال کافیه
روزی 5 تا 8 ساعت بسته به پوست تون استفاده کنید .
✔️چسب فوق برای لیفت کردن و حالت دادن بینی بوده و حتی افرادی که بینی خود را عمل نموده اند نیز با چسب فوق جلوه زیباتر و محوکننده ای به بینی خود می‌دهند. مناسب بینی های استخوانی و گوشتی. چسب مقاوم بدون باز شدن و شل شدن

این چسب یک مدل کمرنگ هست که برای جمع کردن و بالا کشیدن بینی استفاده میشه حالت نواری داره و از هر یک بستش میتونید یک سال استفاده کنید
اصلا از دور مشخص نیست و فقط از فاصله خیلی نزدیک میشه تشخیص داد
میشه روش کرم زد و اصلا موقع میکاپ معلوم نمیشه
وقتی از این چسب استفاده طولانی مدت کنین روی فرم بینی و کوچیک شدنش هم تأثیر میزاره
ضد آب و ضد حساسیت هست
در ضمن این چسب مناسب کسایی هست که بینی افتاده دارند و از ریسک عمل جراحی میترسند و یا کسایی که بینیشونو عمل کردن ولی همچنان ناراضی هستن