خرید اینترنتی محصولات آرایشی 

خرید محصولات آرایشی معتبر یکی از دغدغه های افراد حاضر در جامعه می باشد . بخصوص زمانی که تمامی حالت های فیزیکی ما روی مغز ما بی تاثیر نخواهد بود استفاده از این لوازم در درمان برخی از بیماری های روحی و ایجاد انگیزه  نقش خواهد داشت . آرایش کردن میتواند باعث جذابیت افراد شود و اعتماد به نفس را زیاد کند. شگردهای آرایشی  میتواند حس خوبی را ایجاد کند.

راهنمایی خرید محصولات آرایشی 

آرایش صورت ، ناخن ، ابرو ، مژه ، چشم ، لب و موی سر  هر کدام در جای خود بسیار  مهم هستند  و تاثیر خاصی را دارند .زمانی که استفاده  از این مواد  روی پوست و موی شما اثر مستقیم دارد پس شما باید سعی کنید تمامی محصولات را از برندهای معتبر و یا سایت های قابل اعتماد دریافت کنید تا کمترین حس ندامت را از خرید خود دریافت نکنید.

انواع محصولات آرایش 

آرایش چشم وابرو

این قسمت بدن را میتوان یکی از مهمترین  اندام بدن دانست زیرا آسیب به این قسمت ها عواقب خیلی بد و دردناکی را همراه دارد . سعی کنید از ریمل و مداد های مناسب و معتبر خرید کنید و خود را درگیر تبلیغات غیر معقول در بزرگتر کردن مژه ها نکنید .داشتن چشمان جذاب و زیبا  در چهره شما بسیار تاثیرگذار است.
اگر مژه های  کوتاهی دارید از ریمل های بلند کننده استفاده کنید.
افرادی که مژه های بلند دارند میتوانند از ریمل های حجم دهنده استفاده کنند.
برای نچسبیدن مژه ها بهم از ریمل جدا کننده استفاده کنید.
اگر مژه شما صاف هست میتوانید از ریمل هایی با برس خمیده استفاده کنید.
برای اینکه مژه های گوشه چشم کشیده شود از ریمل هایی که برس آنها به صورت مخروطی است استفاده کنید.

ریمل ابرو 

از این ریمل برای پر پشت کردن ابرو و حالت دادن به ابرو  برای کسانی که ابروهای نامنظم  دارند و یا از کم بودن ابرو شکایت دارند بسیار مناسب است. این نوع آرایش ، آرایش موقتی است .

آرایش صورت

پرایمر نوعی محصول آرایشی هست که پوست را صاف تر و ماندگاری آرایش رابیشتر میکند با پرایمر آرایش شما طبیعی تر به نظر میرسد .پرایمر سعی میکند چروک های کوچک که به مرور زمان ایجاد شده است را از بین ببرد که شما را جوان تر نشان می دهد .پرایمر مخصوص چشم نیز وجود دارد .

پن کیک 

یک پن کیک مناسب می تواند عیوب صورت شما را به خوبی پوشش بدهد در بیشتر میکاپ ها از پن کیک استفاده می شود .پن کیک ها به صورت پودری فشرده شده هستند که از دو نوع خشک و چرب می باشند .برای امتحان رنگ پن کیک آنرا روی دست امتحان نکنید زیرا تفاوت رنگ در این دو ناحیه زیاد است و فقط برای تست رنگ آن را روی صورت امتحان کنید.

کرم پودر 

بعد از پرایمر حالا نوبت به کرم پودر میرسد  که باید به رنگ پوست شما خیلی نزدیک باشد تا شما آرایش خوبی داشته باشید.

کرم پودر سنگی
توصیه میشود از این کرم پودر به طور روزمره استفاده نکنید زیرا این محصول بافت سنگینی دارد و عیوب را به خوبی پوشش میدهد و بیشتر در میکاپ های عروس و مجالس از آن استفاده میشود.

کرم پودرمایع
کرم پودر ها بیشتر مناسب افراد با پوست خشک و کم چرب هستند .افرادی که پوست چرب دارن باید توجه کنند محصولاتی که oil free هستند را استفاده کنند.

کانسیلر

شما میتوانید از دو نوع کانسیلر استفاده  کنید یکی به رنگ صورتی که برای از بین بردن سیاهی دور چشم و نوع بعدی به رنگ آبی برای از بین بردن لکه های قرمز پوستی.

کرم های CC BB

این نوع کرم ها  برای کسانی که نمی خواهند آرایش سنگینی کنند بسیار مناسب اسب چون سبب درخشندگی و زیبایی پوست شما میشود و همچنین آسیب کمتری به پوست شما وارد میکند.

رژگونه و رژلب

افراد باید سعی کنند از این دو محصول  به طوری استفاده کنند که با میکاپ خود تطابق داشته باشد . بسیاری از رژلب ها دارای سرب هستند که ماده ای خطرناکی هست و باعث سرطان میشود پس انتخاب درست در مورد خرید رژلب  را حتما جدی بگیرید زیرا در تماس مستقیم با دهان و احتمال خورده شدن آن وجود دارد .تنوع زیادی در نوع رژلب ها وجود دارد که بستگی به سلیقه افراد دارد.

سخن پایانی
ترشح هورمون اکسی توسین نتیجه حس زیبایی هست که افراد به دست میاورد. داشتن حس زیبایی و آرایشی دل انگیز  زمانی به دست می آید که شما تمامی محصولات آرایشی و بهداشتی خود را از سایت ها و مکان های معتبر خرید کنید .