کرم آبرسان ھیالورونیک اسید نیچر سپیل NATURE SPELL

(دیدگاه {{model.count}} کاربر)
تعداد
تعداد :
تعداد را بنویسید. بیش‌تر از 0 بنویسید. کم‌تر از {{item.product.variant.max + 1}} بنویسید.
نوع
ویژگی‌های محصول
  • برند: نیچر سپل - Nature Spell
  • کشور سازنده: انگلستان
  • پلمپ: به صورت تکی پلمپ نیست
  • رنج سنی: ۲۰+سال
8%
700,000
650,000 تومان
آماده ارسال ناموجود
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

حاوی ۱ ٪باکوچیول + ۱ ٪اسید ھیالورونیک + ۲ ٪اسکوالان + آووکادو + چای سبز ماچا  اسید ھیالورونیک آبرسانی طولانی مدت و چند لایه ای را ارائه می دھد، در حالی که پوست را سفت می کند و لکه ھای پیری و رنگدانه ھا را کاھش می دھد. چای سبز ماچا دارای خواص ضد التھابی برای کاھش تحریک پوست و کمک بھ حذف تجمع ناخالصی ھای روزمره است.

محصولات مرتبط

کرم صورت ھیالورونیک اسید
حاوی ۱ ٪باکوچیول + ۱ ٪اسید ھیالورونیک + ۲ ٪اسکوالان + آووکادو + چای سبز ماچا
فرمولاسیون امضا شده ما با رتینول-باکوچیول بر پایه گیاھی طبیعی. با فرمول منحصر
به فرد سبک وزن و به راحتی جذب می شود که بر روی انواع پوست معجزه می کند و آبرسانی ھدفمند را ارائه می دھد.
خواص نرم کنندگی آووکادو با ترکیب چای سبزآنتی اکسیدان باعث ایجاد احساس نرمی و لطافت در پوست شما می شود. افزودن باکوچیول - یک جایگزین گیاھی برای رتینول
- به این محصول کیفیت ستاره ای می بخشد. با کمک به تحریک کلاژن و بھبود
خاصیت ارتجاعی پوست، روی خطوط ظریف و چین و چروک ھا کار می کند تا پوستی شاداب تر را تضمین کند. این محصول راھی عالی برای لذت بردن از مزایای رتینول منھای حساسیت است، این محصول ھمچنین بھ کاھش تغییر رنگ پوست و
کاھش ھیپرپیگمانتاسیون کمک می کند. اسید ھیالورونیک آبرسانی طولانی مدت و چند لایه ای را ارائھ می دھد، در حالی کھ پوست را سفت می کند و لکھ ھای پیری و رنگدانه ھا را کاھش می دھد. چای سبز ماچا دارای خواص ضد التھابی برای کاھش تحریک پوست و کمک بھ حذف تجمع ناخالصی ھای روزمره است.

 ترکیبات :
(باکوچیول (رتینول طبیعی
یک جایگزین طبیعی گیاھی برای رتینول. تمام مزایای رتینول، منھای تحریک. بھ کاھش ظاھر خطوط ریز و چین و چروک کمک می کند. یک آنتی اکسیدان موثر کھ اثر تسکین دھنده قابل توجھی بر روی پوست دارد و تغییر رنگ پوست ناشی از قرار گرفتن در معرض محیط را بھ وضوح کاھش می دھد.
اسید ھیالورونیک
اسید ھیالورونیک آبرسانی طولانی مدت و چند لایھ ای را ارائھ می دھد، در حالی کھ پوست را سفت می کند و لکه ھای پیری و رنگدانه ھا را کاھش می دھد. مولکول ھای آن می توانند تا ۱۰۰۰ برابر وزن خود در آب نگھ دارند. ھیدراتاسیون را برای انواع پوست افزایش می دھد و به حفظ رطوبت در پوست کمک می کند، پوستی حجیم تر، سالم تر و جوان تر را با کاھش خطوط و چین و چروک نشان می دھد.
چای سبز ماچا
چای سبز ماچا دارای خواص ضد التھابی برای کاھش تحریک پوست و کمک بھ حذف تجمع ناخالصی ھای روزمره است.
آووکادو
و ھمچنین سایر آنتی اکسیدان ھای قوی، برای پاکسازی شرایط پوستی و بھبود ظاھر و جوانی پوست E آووکادو سرشار از ویتامین ایده آل است.
آبی (آب)، گلیسیرین، سیتریل، تری گلیسیرید کاپریلیک/کاپریک، پروپاندیول، اسکاولان، روغن) Gratissima Persea آووکادو)، سدیم ھیالورونات
کراس پلیمر، باکوچیول، آلوئھ باربادنسیس (آلوئھ ورا) آب برگ (Gamelensis (Leafreensis Leaf گلیکول، پلی آکریل آمید، ایزوپارافین-C13
14 ،فنوکسی اتانول، عطر (رایحھ)، کربومر، ھیدروکسید سدیم، بنزوفنون-٤ ،لورث-۷ ،سوربات پتاسیم، تری اتیلن گلیکول.

برند
نیچر سپل - Nature Spell
کشور سازنده
انگلستان
پلمپ
به صورت تکی پلمپ نیست
رنج سنی
۲۰+سال
جنسیت
زنانه | مردانه
جیران

هنوز استفاده نکردم

124 روز پیش ارسال پاسخ

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...