معرفی برند ISDIN

برند ایزدین با محصول ضدآفتاب خود، شهرت فراوان داشته و به طور کلی زمینه تخصصی این برند، تولید ضدآفتاب است. محصولات این برند با حداقل تاثیر روی محیط زیست ساخته شده و بسته بندی آن ها قابل بازیافت است تا به محیط زیست آسیبی وارد نشود. همچنین این برند ممتاز محصولات خود را با قابلیت استفاده مجدد به منظور تلاش برای حفظ منابع طبیعی تولید می کند. فرمولاسیون قوی ضدآفتاب های برند ایزدین به گونه ای است که این ضدآفتاب ها کاملاً مینرال و دارای بافتی سبک باشند. این ضدآفتاب ها باعث واکنش های آلرژیک پوست نشده، SPF بالا و محافظت عالی داشته، سبک و زود جذب بوده و قیمت مقرون به صرفه و مناسبی هم دارند.

ضدآفتاب های ایزدین همچنین در انواع مختلف روزانه، رنگی و غیررنگی، ضدپیری، ضدجوش و ضدلک، برای انواع تایپ های پوست صورت و بدن، به صورت پودری، کرمی و مایع تولید می شوند؛ اما نکته قابل توجه این است که همواره در بازار همگام با محصولی برتر، نمونه فیک و تقلبی آن نیز وجود دارد. پس هنگام خرید کرم ضد آفتاب ایزدین حتما به اصل بودن محصول نیز توجه کنید؛ چرا که این نوع محصولات نه تنها کارایی لازم را ندارند، بلکه ممکن است باعث حساسیت هم شده و نتیجه ای کاملاً عکس داشته باشند.

راه های تشخیص ضد آفتاب اصل از فیک برند ایزدین

تشخیص ضدآفتاب اصل از تقلبی کار چندان ساده ای نیست؛ اما با چند نکته می توان به اصل و تقلبی بودن محصول پی برد‌. ضدآفتاب های تقلبی معمولاً حاوی مواد نا کارآمد و ارزان قیمت هستند. از این رو می‌بایست هنگام خرید این محصولات، چند نکته را در نظر بگیرید تا خریدی موفق داشته باشید‌؛ مهم ترین راه های تشخیص محصول اصل از فیک عبارتند از:

1. قیمت

توجه به قیمت، مشهودترین روش تشخیص اصل یا فیک بودن یک محصول است. ضد آفتاب های تقلبی ایزدین معمولا قیمت بسیار متفاوتی با نمونه های اصل آن دارند. به علت استفاده از مواد نامرغوب و تشویق مخاطب به خرید، فروشنده ها به ناچار قیمت را بسیار پایین تر اعلام میکنند. هرگز سمت خرید محصولات تقلبی نروید. زیرا مواد بکار رفته در آنها نه تنها خاصیت مراقبتی یا درمانی ندارند بلکه آسیب های مختلفی به پوست نیز وارد میکنند. زیرا تولید این کرم ها با مواد شیمیایی بی کیفیت انجام شده است نه مانند نمونه های اصل با مواد طبیعی و ارگانیک. همیشه به یاد داشته باشید که هیچ ارزانی بی علت نیست و همواره کیفیت نسبت به قیمت در اولویت قرار دارد.

2. بسته ‌بندی محصول

بسته بندی کرم های ایزدین از جمله مواردی است که تا حد زیادی در تشخیص نمونه های اصل از تقلبی آن به شما کمک می کند. معمولاً بسته‌ بندی محصولات تقلبی کیفیت خوبی ندارند. همیشه سعی کنید قبل از اقدام به خرید، از سایت اصلی برند ایزدین، کرم های ضدآفتاب آن را مشاهده کرده و با شکل و ظاهر بسته‌ بندی محصول مد نظر مقایسه کنید. همچنین هنگام خرید به لوگوی آن برند، جنس مقوا و شل یا سفت بودن پوشش پلاستیکی بسته، کوچک یا بزرگ بودن فونت و واضح بودن نوشته‌ ها، وجود غلط املایی در متن، تغییر جای برچسب ها و .‌‌.. دقت کنید.

3. بافت محصول

بعضی اوقات هنگام استفاده از یک کرم، شاهد تغییر شکل و جدا شدن آب و روغن از بافت کرمی محصول هستیم. اگر اتفاقاتی مانند نگهداری محصول در زیر نور خورشید و هوای گرم علت این اتفاق نباشد، حتما محصول خریداری شده تقلبی بوده و نباید از آن استفاده کرد.

4. بوی بد

محصولات تقلبی معمولا بوی ناخوشایند و نامطبوعی میدهند. به این علت که در ساختار آنها از مواد اولیه نامرغوب استفاده شده است.

5. منبع خرید

اگر برای خرید ضدآفتاب و سایر لوازم آرایشی، بهداشتی و مراقبتی به فروشگاهی معتبر مراجعه کنید که تنها اجناس اصل و اورجینال می فروشد، ممکن است نیازی به گذراندن هیچ کدام از مراحل قبل نداشته باشید‌؛ پس حتماً تحقیق کرده و خرید خود را از فروشگاهی با سابقه، که نظرات کاربران آن مثبت و رضایت خریداران را کسب نموده و ضمانت کلا هم ارائه می دهد، انجام بدهید‌. در این صورت هم خرید موفقی داشته و هم از آسیب به پوست و ضرر مالی جلوگیری کرده اید.