1- تثبیت و افزایش ماندگاری آرایش یکی از مهم ترین کاربردهای اسپری فیکس تثبیت و افزایش ماندگاری آرایش است که از خراب شدن میکاپ در طولانی مدت جلوگیری می کند.

  2- مرطوب کردن اسفنج کرم پودر یکی از راه های افزایش کیفیت کرم پودر روی پوست، مرطوب کردن اسفنج آن می باشد. برای مرطوب کردن اسفنج این محصولات استفاده از اسپری فیکس یکی از بهترین گزینه ها می باشد. در این صورت ترکیب کردن کرم پودر روی پوست راحت تر و ماندگاری آن بیشتر است.

3- اسپری فیکساتور ضد آفتاب اغلب اسپری های فیکس خاصیت ضدآفتابی داشته و spf موجود در آنها حدود 50 درصد است. به همین علت استفاده از این اسپری های فیکس آرایش تاثیر زیادی در محافظت از پوست در برابر اشعه های مضر دارد. 4- تثبیت سایه چشم از کاربردهای مهم دیگر اسپری فیکس، تثبیت سایه چشم می باشد، به گونه ای که دیگر نیازی به تجدید آن نیست. جالب است بدانید این روش موجب صرفه جویی در مصرف سایه چشم هم می شود.

جمع بندی

  اسپری فیکس یکی از انواع فیکساتور های آرایش است که حالت مایع داشته و علاوه بر تثبیت و افزایش ماندگاری آرایش موجب آبرسانی به پوست نیز می شود. این محصول در انواع و اقسام مختلف توسط برندهای مختلف آرایشی تولید و در بازار عرضه می شود که برای انواع پوست قابل استفاده می باشد. در هنگام خرید اسپری فیکس لازم است به یکسری موارد مانند نوع پوست، شرایط آب و هوایی و … توجه کنید که بتوانید بهترین محصول را انتخاب کنید. شما می توانید نظرات و سوالاتتان را درباره ی این مطلب در قسمت دیدگاه سایت فروشگاه عسل بانو ارسال کنید و با مشاوران فروشگاه در ارتباط باشید