ن تمایل زیادی به خرید محصولات زیبایی دارم، اما برخی از محصولاتی هستند که خودم دارند و برخی از آنها باید لوازم زیبایی داشته باشند و من آنها را در همه جا با خود همراه می کنم! این محصولات کلاسیک و ساده هستند و ستون فقرات حتی عجیب‌ترین ظاهرها هستند. بهترین چیز در مورد آنها این است که هر کسی می‌تواند از آنها به خوبی استفاده کند و بسیار مقرون به صرفه هستند. این لوازم آرایشی بی انتها هستند، و قطعا باید چیزی باشند که در کیف خود نگه دارید!1-چپستیک


مهم نیست فصل، Chapstick یکی از اصلی ترین لوازم زیبایی است! امروزه، انواع زیادی برای انتخاب وجود دارد، به راحتی می‌توان یکی از آن‌ها را پیدا کرد که متناسب با نیازهای شما باشد. چه لب‌های شما در زمستان مانند لب‌های من ترک بخورند، چه فقط به دنبال چیزی با SPF کمی در آن روزهای گرم تابستان هستید، Chapstick محصول پیشنهادی شماست. من Chapstick خود را به طور مداوم در طول روز می زنم تا لب هایم را هیدراته، مرطوب و فوق العاده نرم نگه دارم، و بهترین بخش در مورد آن این است که بسیار مقرون به صرفه است و تقریباً در هر فروشگاهی با قیمت حدود یک دلار یافت می شود2-وازلین


 این محصول همه کاره است و می توان از آن برای بسیاری از مصارف زیبایی استفاده کرد. در ماه‌های سرد زمستان از آن برای تمام بدنم استفاده می‌کنم، مخصوصاً نقاط زبر مانند زانو، آرنج و پا. من همچنین مقدار زیادی وازلین را قبل از خواب به لب هایم می زنم. صبح روز بعد آنها را نرم و لطیف می کند! این استفاده بعدی بسیار بزرگ است و می تواند در هزینه شما نیز صرفه جویی کند! وازلین به عنوان پاک کننده آرایش نیز عمل می کند. به جای بیرون رفتن و خرید یک پاک کننده آرایش سطح بالا، می توانید به جای آن از وازلین استفاده کنید! کاربردهای بسیار زیادی برای چنین محصول ساده ای وجود دارد، اگر من به جای شما دختر بودم، همین الان مقداری از آن را انتخاب می کردم!


3-شامپو خشکمن حتی نمی توانم شروع کنم به شما بگویم که چند بار شامپوی خشک تنها در یک سال گذشته جان من را نجات داده است! شامپو خشک برای استفاده در بین شستشوها عالی است و فوق العاده سریع است! اگر سعی می‌کنید چند بار در هفته موهایتان را مثل من بشویید، اینها برای شما عالی خواهند بود، آن‌ها تجمعات را از روی سرتان پاک می‌کنند و به شما اجازه می‌دهند جدیدترین مدل موی زیبای خود را برای یک روز بیشتر به رخ بکشید! شامپو خشک همچنین برای استفاده بعد از تمرین در صورتی که قادر به شستشوی سریع موهای خود و شاداب کردن آن نیستید، ایده آل است.


4-ریملچه در حال آرایش کامل صورت باشم یا فقط یک نگاه ساده به من کمک کند تا سریع از در بیرون بیایم، همیشه مطمئن هستم که ریمل می زنم. ریمل یک ابزار شگفت‌انگیز است که می‌تواند شما را در عرض چند ثانیه از ظاهری بی‌معنا به ظاهری زیبا برساند. این فورا باعث می شود شما چشمانی روشن و هوشیار به نظر برسید و قطعاً می تواند برای هر موقعیتی مفید باشد. مارک‌ها و فرمول‌های زیادی برای انتخاب یکی وجود دارد، اما یکی را انتخاب کنید که نیازی به استفاده در چندین لایه نداشته باشد و به راحتی به هم نچسبد تا آن ظاهر طبیعی را به شما بدهد.5-لوسیونلوسیون برای اینکه به پوست شما درخشندگی و درخشندگی سالمی بدهد ضروری است. آنها نه تنها بوی خوبی دارند، بلکه می توانند برای پوست شما معجزه کنند و در تمام فصول با خشکی مبارزه کنند! اگر در ماه های سردتر به دنبال چیزی با فرمول غلیظ تر هستید، سعی کنید به جای لوسیون، از کره بدن استفاده کنید. به طور کلی، لوسیون می تواند ظاهر و احساس پوست شما را تنها در چند بار استفاده بهبود بخشد و از تعارفاتی که دریافت خواهید کرد لذت خواهید برد!


محصولات زیبایی زیادی برای انتخاب وجود دارد، اما هر زنی باید محصولاتی را که هرگز ناامیدش نمی‌کند داشته باشد. این محصولات ساده، مقرون به صرفه هستند و اغلب به کار می آیند. از خرید آنها خوشحال خواهید شد! لوازم زیبایی شما چیست؟