هر پدر و مادری برای اطمینان از اینکه فرزندانشان بهترین ها را در زندگی به دست می آورند تلاش می کنند. به این ترتیب، والدین به سطوح بیشتری از تلاش برای راضی نگه داشتن فرزندان خود می روند و در عین حال آنها را برای چالش های آینده آماده می کنند. سایر والدین برای فرزندان خود پس انداز می کنند در حالی که دیگران سرمایه گذاری زیادی برای تحصیل فرزند خود می کنند. به عنوان یک پدر و مادر، این چیزی است که شما نیز باید از آن استقبال کنید تا بتوانید بهترین شانس را برای موفقیت فرزندان خود بدهید.


اگرچه صرفه‌جویی و سرمایه‌گذاری هنگفت در سیاست‌های بهداشتی و آموزشی فرزندتان، آینده او را تضمین می‌کند، روش‌های ضروری دیگری نیز وجود دارد که می‌توانید با امید به اینکه فرزندانتان بهترین‌ها را دریافت کنند، از آنها استفاده کنید . یکی از این راهکارها سفر با فرزندانتان به نقاط مختلف جهان است. شکی نیست که همراهی فرزندانتان در سفرها خسته کننده و پرهزینه است، اما فرزندان شما از مزایای بسیار زیادی برخوردار خواهند شد.


1

سفر باعث ایجاد علاقه می شود

به جای اینکه فرزندان خود را محدود به یک مکان جغرافیایی کنید که در آن فقط چیزهای کوچک را ببینند، ضروری است که آنها را به نقاط مختلف جهان ببرید تا شاهد چیزهای جدید باشند. هنگامی که کودکان از نقاط مختلف جهان بازدید می کنند، بسته به آنچه می بینند، احتمالاً علاقه مند می شوند. به عنوان مثال، کودکانی که از شیکاگو، دبی یا شانگهای بازدید می کنند، ممکن است با اشتیاق به معماری به خانه برگردند. ثبت نام آینده آنها در دانشکده های معماری و مشاغل معمار را می توان به تجربه سفر آنها در دوران جوانی ردیابی کرد.


2

سفر چشم انداز جدیدی به ارمغان می آورد

در بیشتر موارد، کودکان دیدگاه های خود را در مورد محیط خود به اشتراک می گذارند. این محدودیت شانس بیشتری برای فاسد کردن ذهن آنها در اتخاذ دیدگاه جهانی واحد دارد، که یک تحول خطرناک است. با این حال، زمانی که کودکان سفر می کنند


، آنها چیزهای جدید و روش های مختلف زندگی را می بینند. آنها تمایل دارند دیدگاه متعادل تری در مورد زندگی، اعمال فرهنگی، مذهب و سیاست و غیره داشته باشند.


3

سفر مهارت های اجتماعی را می سازد

در جهانی با هفت میلیارد نفر، فرزندان شما باید مهارت های اجتماعی را بیاموزند تا بتوانند با یکدیگر زندگی کنند. سفر یکی از راه های مهم پرورش مهارت های اجتماعی در بین کودکان است. آنها از زندگی راحت خود دور می شوند و با غریبه ها در منطقه، کشور و حتی قاره دیگری تعامل دارند.


4

سفر مهارت های اساسی بقا را ایجاد می کند

برای اینکه فرزندان خود را برای سختی ها یا خطراتی که در آینده با آن مواجه می شوند آماده کنید، ضروری است که آنها را به نقاط ناهموار جهان ببرید. کودکان در یک محیط بیابان یاد خواهند گرفت که چگونه آب را ذخیره و جمع آوری کنند، علوفه برای غذا بخرند و برای شرایط آب و هوایی سخت آماده شوند. آنها همچنین یاد خواهند گرفت که چگونه در سنین پایین تر به موقعیت های خطرناک واکنش نشان دهند.


5

سفر کودکان را با طبیعت مرتبط می کند

هنگامی که حفظ محیط زیست یک امر ضروری است، همراه داشتن فرزندانتان کار مهمی است. آنها بیشتر در مورد پوشش گیاهی، ویژگی های طبیعی، حوضه های آبریز و تأثیرات آنها بر زندگی انسان ها یاد خواهند گرفت. شما به ارتباط آنها با طبیعت کمک می کنید و در عین حال آنها را برای مراقبت از محیط زیست آماده می کنید .


والدین و سرپرستان همیشه می خواهند به تنهایی سفر کنند تا برخی از هزینه ها را کاهش دهند و بدون مراقبت از کودکانی که احتمالاً تقریباً همه چیز آنها را پرت می کند، سفر را انجام دهند. اگرچه شرایط اقتصادی ممکن است اجازه ندهد، اما همیشه همراه داشتن فرزندانتان در سفر ضروری است. آنها چیزهای مهمی را یاد خواهند گرفت که می تواند زندگی آنها را برای بهتر شدن تغییر دهد.