این یکی از تراژدی‌های زندگی مرتبط با زیبایی ما است که اکثر ما نمی‌توانیم هر بار که نیاز به مانیکور یا می‌خواهیم به سالن برویم! با توجه به مسائل مالی که باید در مورد آن فکر کنیم، ما در خانه به حال خود رها شده‌ایم، و شما هم مانند من می‌دانید که تا زمانی که آموزش حرفه‌ای نداشته باشید، نمی‌توانید به همان سطح کیفیت برسید! این البته، مگر اینکه به نکات و ترفندهای مناسب برای موفقیت مجهز شوید! در اینجا هفت مرحله کل

                           1

محصولات ضروری

هیچ چیز بدتر از این نیست که ناخن های خود را شروع کنید و سپس متوجه شوید که همه چیز مورد نیاز خود را ندارید. در کیت خانه خود، همیشه باید منابع خوبی از لاک، بیس کت، تاپ کت، سوهان ناخن و بافر داشته باشید! اگر این موارد کلیدی را دارید، پس باید هر زمان که نیاز داشتید آماده باشید.

                              2

فایل پایین

همیشه خوب است که ناخن های خود را قبل از شروع مراسم اصلی سوهان بکشید، زیرا پایه و اساس یک مانیکور خوش فرم و مرتب است. وقتی پولیش از قبل روشن است نیازی به پرونده سازی ندارید زیرا ممکن است مشکلی با تراشه کردن وجود داشته باشد.

                               3

بوف

مرحله بعدی صاف کردن ناخن هاست. انجام این کار تضمین می کند که هنگام استفاده از لاک ناخن های شما تا حد امکان براق خواهند بود. به آرامی بمالید تا آسیبی به شما وارد نشود و همیشه این کار را با یک حرکت دایره ای ثابت انجام دهید.

                               4

کوتیکول

مهم است که از کوتیکول های خود مراقبت کنید. یک مانیکور خوب فقط به این معنی نیست که رنگی منظم به ناخن هایتان اضافه کنید. روغنی بخرید و از آن استفاده کنید که همه چیز را هیدراته و تغذیه کند. این امر به ویژه در صورتی که ناخن هایی دارید که رشد آنها سخت است بسیار مهم است.


                               5

پولیش با کیفیت

متوجه خواهید شد که محدوده قیمت بسیار زیادی از نظر لاک در فروشگاه ها وجود دارد، و تنها چیزی که می گویم این است که انتظار نداشته باشید که از مارک های ارزان کثیف نتایج عالی بگیرید. هرچه لاک شما کیفیت بهتری داشته باشد، ظاهر و احساس بهتری روی ناخن های شما خواهد داشت. برای پوشش کامل فقط باید با دو کت استفاده کنید.


                               6

تاپ کت

تاپ کت برای آب بندی در رنگ لاک شما و اطمینان از ماندگاری طولانی مدت آن ضروری است. به این فکر کنید که می‌خواهید ناخن‌هایتان چه شکلی باشد، زیرا تاپ کت‌هایی وجود دارند که درخشندگی فوق‌العاده‌ای را حفظ می‌کنند و روکش‌هایی نیز وجود دارند که ظاهر مات‌تری دارند.

                              7

نگهداری

ترفند در انجام کمی نگهداری در طول هفته است. برای شستن دست‌ها از ضدعفونی‌کننده‌های خشن استفاده نکنید، در عوض صابون ملایم‌تری را انتخاب کنید. و زمانی که فکر می کنید باید به ماندگاری رنگ برای آن دو روز بیشتر کمک کنید، همیشه می توانید یک لایه لایه رویی تازه اعمال کنید.