نکاتی برای حفظ یک فرفری که امروز می‌خواهم به اشتراک بگذارم، قطعاً در صورتی که در حال برنامه‌ریزی آن هستید یا به دنبال آن هستید، حتماً باید ببینید! چرا؟ زیرا آنها واقعاً به آسان‌تر کردن نگهداری از فرفری کمک می‌کنند! اکنون، می‌دانم که فرهای فرفری آسان و بدون دردسر در نظر گرفته می‌شوند، اگرچه من دقیقاً آنقدر جلوتر نمی‌روم که بگویم اصلاً نیازی به نگهداری ندارند. در مورد آن فکر کنید... اگر حتی اکستنشن مو مصنوعی نیاز به نگهداری دارد (و همه ما می دانیم که این کار را انجام می دهند)، چرا باید از همان تجمل موهای واقعی خود محروم شویم؟ نترسید، زیرا نگهداری از فرفری اصلاً سخت نیست و این چند نکته زیر تقریباً تمام چیزی است که برای داشتن فرهای شگفت‌انگیز، ماندگار و سالم نیاز دارید که مفتخرید آن‌ها را فرفری خودتان بنامید:


1

در سه روز اول آن را نشویید

اوم...آره...خیلی بد است اما این واقعیت که یکبار مصرف است، کنار آمدن با آن را کمی آسان تر می کند. نگران نباشید، زیرا این یکی از آن نکاتی است که آرایشگر شما پس از اتمام کار به آن اشاره می‌کند، بنابراین دقیقاً می‌دانید که چه مدت آن را نشویید. صبور باشید و سعی کنید این قانون شناخته شده را خم نکنید زیرا هدف آن این است که به بافت جدید خود زمان کافی برای سفت شدن بدهید تا فرهای شما عالی به نظر برسند و ماندگاری زیادی داشته باشند.


2

آن را خیلی اوقات صاف نکنید

اگر زیاد این کار را انجام دهید، سشوار کشیدن و اتو کردن صاف، فرهای شما را به هم می‌ریزد، و باعث می‌شود آنها به جای پیچ‌شدن، موج بزنند و موخوره شوند و بافت ناهموار بسیار عجیبی به موهایتان بدهد که به احتمال زیاد شما را دیوانه می‌کند. شما می توانید از آنجا و آنجا به ظاهر شیک و پر زرق و برق بروید، اما سعی کنید وسایل گرم شده خود را کنار بگذارید و به آنها دست نزنید، مگر اینکه به یک مدل موی کاملا متفاوت و خاص نیاز داشته باشید. اکنون، می‌دانم که ذکر این نکته به‌عنوان نکته‌ای برای حفظ یک فرفری باعث اخم‌های زیادی از سوی شما خانم‌ها می‌شود، اما در مورد آن فکر کنید – اگر می‌خواهید در نهایت با آن مبارزه کنید، این کار چه فایده‌ای دارد؟


3

وضعیت خوب

موهای آسیب دیده بدون در نظر گرفتن روشی که انتخاب می کنید بسیار بد به نظر می رسند، اگرچه باید اعتراف کنم که فرها احتمالاً بدترین انتخاب برای تکان دادن موهای زائد هستند. راه حل؟ به خوبی و اغلب حالت دهید و به موهای خود فرصت ندهید که آسیب ببینند. در صورتی که موهای خود را رنگ نکنید و مایل به سرمایه گذاری روی یک پرم با کیفیت خوب باشید که موهای شما را سرخ نکند، نگهداری از فرفری نسبتاً آسان خواهد بود، زیرا یک نرم کننده معمولی و یک درمان حالت دهنده عمیق تمام چیزی است که شما نیاز دارید. . اگر می ترسید اثر ترکیبی رنگ و پرم به موهای شما آسیب برساند، حتما باید یک یا دو درمان ماهیانه با روغن داغ انجام دهید. دخترانی که تجربه بدی با پیرمردها داشته اند،


4

با دقت گره بزنید

موهای مجعد چه طبیعی و چه پر شده، واقعاً باید با ملایمت و با دقت با آنها برخورد کرد! که من را به سمت این نگهداری موی مجعد بعدی سوق می دهد که باید با عنوان "ابزارها و تکنیک ها" باشد! به نزدیک‌ترین فروشگاه لوازم آرایشی بروید و یک شانه دندانه‌دار و یک برس نرم برای خود تهیه کنید! قبل از استفاده از کرم فر، از شانه برای باز کردن موهای خیس استفاده کنید و اجازه دهید در هوا خشک شود یا در هنگام خشک شدن موهایتان از بین گره‌ها و گره‌های اصلی کار کند. زمانی که موها اکثراً صاف شدند برای یک نتیجه عالی برای باز کردن خشکی، برس را دنبال کنید، سپس چند بار با دستان خیس موها را بکشید تا محصولات فرکننده دوباره فعال شوند و فرهای وز و کرکی خود را دوباره به خوبی مشخص کنید. به آن ضربه بزنید - من مطمئن هستم که این تکنیک را بسیار مفید خواهید یافت! و البته به خواندن ادامه دهید، زیرا من برای به اشتراک گذاشتن چند نکته دیگر برای حفظ پرم فرفری دارم!


5

سبک برای بهترین نتایج

بسیاری از مردم (از جمله مادرم) با این فکر که "عالی است، من مجبور نیستم کاری برای موهایم انجام دهم!" خوب... نه دقیقاً چطور پیش می‌رود، اما خوب، برای هر کدام خودشان. اگر می‌خواهید از آن حداکثر استفاده را ببرید، به شما توصیه می‌کنم روی چند محصول سرمایه‌گذاری کنید و به چیزی بیش از یک شستشوی ساده و روتین ادامه دهید. کرم فر به قفل‌های شما کمک می‌کند تا به بهترین شکل ظاهر شوند، سرم ضد موخوره به آن‌ها درخشندگی می‌دهد و بافت آن‌ها را بیشتر می‌کند، در حالی که موس حجم‌دهی که روی ریشه‌ها اعمال می‌شود، حفظ فرفری را بعداً، زمانی که «ریشه‌های» صاف شروع به نمایان شدن می‌کنند، بسیار آسان‌تر می‌کند. عاقلانه انتخاب کنید و این سه محصول همه چیز مورد نیاز شما خواهند بود تا یک فرفری با ظاهری زیبا داشته باشید که می تواند تا شش ماه ثابت بماند و کاملاً بی عیب به نظر برسد (و حتی اگر موهای شما به طور طبیعی موج دار یا مجعد باشد)!


6

آن را مرتباً کوتاه کنید

ممکن است کمی ناموفق به نظر برسد، اما تریم‌های معمولی واقعاً کلیدی برای فرهای پرانرژی و مشخص‌تر هستند! همانطور که نکاتی برای حفظ یک فرفری وجود دارد، این ممکن است به راحتی ساده ترین مورد در کتاب باشد! اما چرا، آه چرا، ممکن است برخی از شما تعجب کنید. خب، خانم‌ها، این در واقع بسیار ساده است – اصلاح به شما کمک می‌کند تا شکل ایده‌آل خود را حفظ کنید و از دوره‌هایی که به نظر می‌رسد مو در مکان‌های نامناسب پف می‌کند، اجتناب کنید و همچنین از شر نوک‌های شکافته و آسیب‌دیده که طرح فر خود را از دست داده‌اند خلاص شوید. کوتاه کردن مانند یک درمان حالت دهنده و مینی پرم همه در یک است - باعث می شود موها ده برابر سالم تر به نظر برسند و ده برابر شاداب تر به نظر برسند


7

بگذارید در هوا خشک شود

نگهداری فرفری اساساً مراقبت از موهای مجعد به علاوه یک است! اما بگذارید کمی بهتر توضیح دهم. می بینید، فرهای طبیعی و فرهای هر دو وقتی در هوا خشک می شوند به بهترین شکل به نظر می رسند، پس از آن همه مسئله سلامت و آسیب مو وجود دارد که می توان با دوری از ابزارهای گرم شده از آن جلوگیری کرد و در نهایت، نکته مثبت - این واقعیت که برخلاف فرهای طبیعی، فر می شود. آنهایی که در معرض گرمای بیش از حد قرار می گیرند به تدریج شکل خود را از دست می دهند. البته می توانید از دیفیوزر استفاده کنید، اما نه قبل از اینکه موهایتان حداقل 80 درصد خشک شوند. ممکن است خیلی دردسرساز به نظر برسد، اما، به من اعتماد کنید، نیازی به یک دانشمند موشکی نیست که بفهمد خشک کردن هوا یک موقعیت برد-برد است. و تنها کاری که باید انجام دهید تا از قفل های بدون وز، زیبا و ماندگار لذت ببرید این است که فراموش نکنید که آن را به موقع بشویید.