دلایل شستن صورت با آب گازدار چیست؟ برای یافتن مطالعه را ادامه دهید.

میلیون ها دلار در سال توسط مردان و زنان به طور یکسان برای دستیابی به پوستی بهتر و سالم تر هزینه می شود. از کرم‌ها گرفته تا روغن‌ها تا درمان‌های تهاجمی‌تر، روش‌های متعددی در سرتاسر جهان در تلاش برای دستیابی به بهترین نتایج استفاده می‌شوند.

پس اگر بخواهم به شما بگویم که روش ساده ای وجود دارد که هزینه آن بسیار کمتر از آن چیزی است که همه برندهای بزرگ می خواهند بدانید، چه می شود؟ و این آب گازدار ساده است! باور کنید یا نه، شستن صورت با آب گازدار به عنوان یک روش بسیار مفید برای دستیابی به درخشندگی طولانی مدت در مدت زمان کوتاه ثابت شده است. این عمدتا به این دلیل است که منافذ را تمیز و سفت می کند و ظاهری صاف و محکم به پوست شما می بخشد. در اینجا بهترین دلایل برای شستن صورت با آب گازدار آورده شده است.


۱_ارزان و آسان برای یافتن

یکی از بزرگترین دلایل برای شستن صورت با آب گازدار این واقعیت ساده است که خرید آن آسان و بسیار ارزانتر از برخی از محصولات زیبایی است که ادعا می کنند همین کار را انجام می دهند.


۲_منافذ شما را پاک می کند

ماهیت آب گازدار همچنین به این معنی است که در شستن تمام کثیفی ها و زباله ها از منافذ شما که می تواند در طول یک روز کاری انباشته شود، واقعا موثر است.


۳_پوست خود را تازه کنید

هر زمان که احساس خستگی یا بی انرژی می کنید، کمی آب گازدار می تواند با به هم رساندن فیبرهای کلاژن به جوانسازی پوست شما کمک کند و به استحکام بسیار مورد نیاز اضافه کند.


۴_مناسب برای همه نوع پوست

برخلاف سایر محصولات زیبایی و مراقبت از پوست، آب گازدار با انواع پوست سازگار است، به این معنی که هنگام استفاده از آن نگران خطر جوش یا واکنش آلرژیک نباشید.


۵_قابل استفاده برای پوست های چرب و نرمال

اگر پوست معمولی یا چرب دارید، توصیه می شود یک کاسه را با آب گازدار پر کنید و صورت خود را در حالی که نفس خود را برای مدت طولانی حبس کرده اید در آن فرو ببرید. شما باید این کار را یک بار در هفته برای پوست های معمولی و سه بار در هفته برای پوست های چرب انجام دهید.


۶_استفاده برای پوست های حساس یا خشک

اگر پوست حساس یا خشکی دارید، توصیه می‌شود که از نصف آب گازدار و نیمی آب ساکن در کاسه خود استفاده کنید و تا زمانی که می‌توانید صورت خود را خیس کنید و نفس خود را حبس کنید. برای شروع، این کار را یک بار در هفته انجام دهید تا واکنش پوست خود را آزمایش کنید، و هنگامی که متوجه شدید که خوب هستید، می‌توانید با تغییر اندازه آب گازدار به آب ساکن در کاسه خود برای اثرات درخشان‌تر، آزمایش کنید.