اخبار


۱۵ استان منتظر بارش باران باشند

۱۵ استان منتظر بارش باران باشند

امیر حسین نقشینه کارشناس هواشناسی  با بیان اینکه هشدار هواشناسی سطح نارنجی برای بیش از ۱۵ استان کشور طی امروز  و فردا صادر شده است، گفت: هشدار نارنجی برای استان‌های اردبیل، گیلان، مازندران، گلستان، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، کردستان، زنجان، همدان، مرکزی، تهران، البرز، قزوین، غرب قم، شمال غرب اصفهان و نیمه شمالی استان‌های خراسان شمالی، خراسان رضوی  و سمنان، زابل و برخی از نواحی جنوبی کشور صادر شده است.

کشف یک مار غول پیکر 15 متری در عراق که سنگ های کوهستان را می‌بلعد (فیلم)

کشف یک مار غول پیکر 15 متری در عراق که سنگ های کوهستان را می‌بلعد (فیلم)

رسانه‌های عراقی به تازگی ویدئویی از یک مار غول پیکر در کوهستان‌های این کشور منتشر کرده و مدعی شده اند که این مار ۱۵ متر طول دارد و سنگ‌های کوه را مثل آب خوردن می‌بلعد. اما بررسی‌ها نشان می‌دهد که این ویدئو بار‌ها در کشور‌های مختلف منتشر شده و هر بار به منطقه‌ای از یک کشور نسبت داده شده است. مثلا همین چند ماه قبل یک شهروند لرستانی مدعی شده بود که این مار در پل زال این استان دیده شده است. قبل از آن هم یک شهروند عربستانی ادعایی مشابه را مطرح کرده بود. اما با این حال هنوز حقیقت ماجرا در مورد این ویدئو مشخص نشده است.

بارش تجمعی 16 روزه ایران

بارش تجمعی 16 روزه ایران

روزهای پنج شنبه و جمعه در اکثر نقاط استان های نیمه غربی و برخی نقاط استان های نیمه جنوبی کشور، استان های خوزستان،کهگیلویه وبویراحمد، چهارمحال و بختیاری، بوشهر،فارس برخی نقاط هرمزگان، کرمان و سیستان وبلوچستان، بارش های چشمگیری خواهیم داشت

تهران :بارش پراکنده باران و کاهش نسبی دما را از بعد از ظهر چهارشنبه

تهران :بارش پراکنده باران و کاهش نسبی دما را از بعد از ظهر چهارشنبه

هوای سرد در راه است _تهران بارانی می شود/ هوای سرد در راه است : اداره کل هواشناسی استان تهران اعلام کرد: بارش پراکنده باران و کاهش نسبی دما را از بعد از ظهر چهارشنبه (۲۴ آبان‌ماه) پیش بینی کرد

درباره‌ی نویسنده
فروشگاه افرا مارکت با گردآوری مجموعه ای کامل از برترین برندهای روز دنیا در حوزه لوازم آرایشی و محصولات پوستی، آنها را با قیمتی مناسب عرضه مینماید.افرا مارک با هدف جلب رضایت مشتریان و همراهان خود تمامی محصولات را کاملا اصل و اورجینال به صورت مستقیم  از نمایندگی هاتهیه و در اختیار شما عزیزان قرار میدهد.
اطلاعات بیش‌تر